Neler Yeni

İNTERNETİM HIZLI AMA HİÇ BİR YER YÜKLENMİYOR

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Atakan AKTAŞ
Zor bela speed teste girmeyi başardım bikaç defa denedim 80mb alıyorum ama internet yok diyebilirim neredeyse hiç bir yer yüklenmiyor sadece ağ bağlantınız yok demiyor o kadar PC den youtebeu açıyorum yüklenme mavi oluyor ama 1 saat açılmıyor diğer sitelerde aynı

Ysfgms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yusuf Gümüş
Zor bela speed teste girmeyi başardım bikaç defa denedim 80mb alıyorum ama internet yok diyebilirim neredeyse hiç bir yer yüklenmiyor sadece ağ bağlantınız yok demiyor o kadar PC den youtebeu açıyorum yüklenme mavi oluyor ama 1 saat açılmıyor diğer sitelerde aynı
internette aile profili açık ise kapamayı deneyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Eray Van
googlede sıkıntı var her site yavaş giriyor nedense

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Eray Van

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
955
İsim
Emre
ttnet kullanıyorum arızalı port 10mbit intle bende sıkıntı yok sağlayıcınız nedir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Eray Van
ttnet kullanıyorum arızalı port 10mbit intle bende sıkıntı yok sağlayıcınız nedir ?
türk telekom bence arkadaşınki ama bence onla alakası yok googlede var şahsi düşünmcem

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
Volkan
Sosyal medya da aynı üstelik telefondan YouTube da açılmıyor
Youtube bende de gitti telefon interneti ile açılıyor sadece
Mesaj otomatik birleştirildi:

türk telekom bence arkadaşınki ama bence onla alakası yok googlede var şahsi düşünmcem
Mesela bende google dan gaming gen de hesabımı açmıyor safariye giriyorum açılıyor

Top Bottom