Neler Yeni

İnternette gördüğüm ürün hakkında

Semihz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Semih
Son zamanlarda sosyal medyada gezinirken reklam olarak karşıma bu ürün çıkmaya başladı amazonda satıcıya göre değişkenlik gösteriyor ama ben 200₺ bandında bir fiyata buldum kullanan varsa işe yarıyor mu alınır mı söylendiğine göre ön kol ve bilek gelistiriyormus.
1000015362.jpg

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Son zamanlarda sosyal medyada gezinirken reklam olarak karşıma bu ürün çıkmaya başladı amazonda satıcıya göre değişkenlik gösteriyor ama ben 200₺ bandında bir fiyata buldum kullanan varsa işe yarıyor mu alınır mı söylendiğine göre ön kol ve bilek gelistiriyormus.Alıntıyı görüntüle
Hiçbir işe yaramıyor knk para israfı bunun yerine çok daha etkili programları deneyebilirsin

Semihz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Semih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dumbell kullanabilirseniz özel amtrenmanlari var kullanamazsaniz grispster mi neydi sık bırak yapıyorsun ondan kullanabilirsin
elimde 2 tane 5 er kg dumbell var ama program ve beslenme hakkında bilgim yok o yüzden başlamıyorum resimde attıpım ürün gripster değilmi ben alacağım ama piyasada cakma üretenler dolaşıyor güvenilir bulamadım

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
elimde 2 tane 5 er kg dumbell var ama program ve beslenme hakkında bilgim yok o yüzden başlamıyorum resimde attıpım ürün gripster değilmi ben alacağım ama piyasada cakma üretenler dolaşıyor güvenilir bulamadım
Bunların kalitelileri 1k'nin üzerinde knk arkadaşa aldık bundan para israfı dumbel ile yapacağınız hareketler daha etkili olacaktır ben program bulabilirsen atarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Semihz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Semih
Bunların kalitelileri 1k'nin üzerinde knk arkadaşa aldık bundan para israfı dumbel ile yapacağınız hareketler daha etkili olacaktır ben program bulabilirsen atarım

anladım zaten silikon ürün ne kadar iyi olabilir diye düşündüm bende ben baktım ama hem beslenme hem hareketlerle ilgili bi program bulamadım atabilirseniz çok sevinirim

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
anladım zaten silikon ürün ne kadar iyi olabilir diye düşündüm bende ben baktım ama hem beslenme hem hareketlerle ilgili bi program bulamadım atabilirseniz çok sevinirim
Antrenman programını attım ama beslenme olarak sadece bilek için bir programa gerek var mı?

Antrenman programını attım ama beslenme olarak sadece bilek için bir programa gerek var mı?
Eğer cusseliyseniz çalıştıkça kutle kazanıp büyüyecek ve deri incelicektir zayifsaniz kutle kazanmaya bakın gerisini sonra düşünürsünüz:)

Semihz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Semih

Eğer cusseliyseniz çalıştıkça kutle kazanıp büyüyecek ve deri incelicektir zayifsaniz kutle kazanmaya bakın gerisini sonra düşünürsünüz:)
60 kiloyum çok fazla değil ama yağ oranım fazla biraz onu düşürmem gerek sanırım

Top Bottom