Neler Yeni

İnternetten yüksek boyutlu dosya transferi nasıl yapılır?

-pSx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Selçuk Çiçek
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Overclock, Oyun
Instagram
@cicekselcukk
Arkadaşlar merhaba, internetten yüksek boyutlarda dosya transferi yapmam gerekiyor, nasıl bir çözüm bulabilirim?

WeTransfer gibi alternatifler genelde birkaç 2-4 GB arasında bir seçenek sunuyor. Bana 20GB ve üzeri gerekiyor, bilgisi olan var mı?

TALHA MURAT

80+ Silver
İnternet hızına bağlı speedtest.net sen test yap.

Concorde

80+
Arkadaşlar merhaba, internetten yüksek boyutlarda dosya transferi yapmam gerekiyor, nasıl bir çözüm bulabilirim?

WeTransfer gibi alternatifler genelde birkaç 2-4 GB arasında bir seçenek sunuyor. Bana 20GB ve üzeri gerekiyor, bilgisi olan var mı?
DosyaTC kullanabilirsin yada madifare

-pSx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Selçuk Çiçek
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@cicekselcukk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

-pSx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Selçuk Çiçek
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@cicekselcukk

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

-pSx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Selçuk Çiçek
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@cicekselcukk
Dosyayı bölüp atmayı denerseniz olur.

Toplamda transfer etmem gereken dosya boyutu 500GB'a yakın, 20GB'lık partlar halinde, ve dosyaların birbirine karışmaması gerekiyor, çok fazla iş çıkar.

MEGA 20Gb drive alanı veriyormuş, kendi drive şifremi vereceğim, o da benim drive'ıma upload edecek dosyaları, ben de kendi bilgisayarıma indireceğim gibi gözüküyor.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
........
Toplamda transfer etmem gereken dosya boyutu 500GB'a yakın, 20GB'lık partlar halinde, ve dosyaların birbirine karışmaması gerekiyor, çok fazla iş çıkar.

MEGA 20Gb drive alanı veriyormuş, kendi drive şifremi vereceğim, o da benim drive'ıma upload edecek dosyaları, ben de kendi bilgisayarıma indireceğim gibi gözüküyor.
Torrentle

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE

Dosyaların hepsi sıkıştırılmış halde mi 20 GB Yoksa sadece bölünmüş şekilde mi 20 gigabyte. WinRaR ayarlarında gerçekten dosyayı inanılmaz şekilde sıkıştıran bir ayar vardı çünkü işlem biraz uzun sürüyor fakat 20 GB'lık bir dosyayı 3 ya da 4 GB falan düşürebilirsin.

Top Bottom