Neler Yeni

İntiharı düşündükten sonra gördüğüm garip rüya

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Öncelikle söyleyeyim, bu rüyadaki herhangi bir olgu, öge, şey artık ne varsa dün veya bu hafta hiç aklıma gelmedi, düşünmedim.

Rüyamda:
Transformers evrenindeyim, ben Optimus Prime'ım. Kendimi öldürüyorum rüyamda. Sonra ölüm sonrası transformers dünyasındayım. Benden daha yüce, bilge ve güçlü bir botla konuşuyorum. Beni af etmesini, dünyaya tekrar gönderilirsem daha iyi olacağıma söz veriyorum. Sonra geri gönderiliyorum.

Çok garipti. Sanki cehennemdeki insanların bizi tekrar dünyaya gönder daha iyi insan oluruz demesine benziyor.

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,546
İsim
İsmi ismi.
Rüyalar düşündüklerinizle olur bence rüya ilmi denen şeye falan gerek yok hatta ilim olduğunu da düşünmüyorum. Gerçekten garip bir rüyaymış hissettiğini de anlayabiliyorum çünjü ben de belki bir iki sene önce görsemde aklıma geldiğinde garip hissettiren rüyalarım var.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rüyalar düşündüklerinizle olur bence rüya ilmi denen şeye falan gerek yok hatta ilim olduğunu da düşünmüyorum. Gerçekten garip bir rüyaymış hissettiğini de anlayabiliyorum çünjü ben de belki bir iki sene önce görsemde aklıma geldiğinde garip hissettiren rüyalarım var.
Ya şöyle bazı rüyaların anlamı var ciddi ciddi. Bu rüya öyledir demiyorum. Belki intiharı düşündüğüm için beynim arkaplanda bilinçaltında bunu eşleştirmiş olabilir. Transformers'ın bir filminde çünkü yanlış hatırlamıyorsam ölüyor ve güçlü bir kadın sesli varlık ile konuşuyordu. Beynim bunu tekrardan şekillendirmiş olabilir. Rüyanın anlatmadığım tarafı da var. O biraz beni düşündürdü.

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,546
İsim
İsmi ismi.
Ya şöyle bazı rüyaların anlamı var ciddi ciddi. Bu rüya öyledir demiyorum. Belki intiharı düşündüğüm için beynim arkaplanda bilinçaltında bunu eşleştirmiş olabilir. Transformers'ın bir filminde çünkü yanlış hatırlamıyorsam ölüyor ve güçlü bir kadın sesli varlık ile konuşuyordu. Beynim bunu tekrardan şekillendirmiş olabilir. Rüyanın anlatmadığım tarafı da var. O biraz beni düşündürdü.
İşte bu kesin oluyor defalarca yaşadım ancak kesin suretle bir anlamı olamaz senin için bir de bunu ''islam alimleri'' yapıyor ancak kadere imanı ezip geçmiş oluyorlar çünkü yok bu rüyayı gördüysen şöyle olacak falan filan.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,136
İsim
Semih Boran
Kalbini transformers ile ve intihar ile meşgul ettiysen, böyle bir rüya görmen olası.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Ben sana ilaçlarını al demedim mi?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,057
İsim
MehmedVII
Öncelikle söyleyeyim, bu rüyadaki herhangi bir olgu, öge, şey artık ne varsa dün veya bu hafta hiç aklıma gelmedi, düşünmedim.

Rüyamda:
Transformers evrenindeyim, ben Optimus Prime'ım. Kendimi öldürüyorum rüyamda. Sonra ölüm sonrası transformers dünyasındayım. Benden daha yüce, bilge ve güçlü bir botla konuşuyorum. Beni af etmesini, dünyaya tekrar gönderilirsem daha iyi olacağıma söz veriyorum. Sonra geri gönderiliyorum.

Çok garipti. Sanki cehennemdeki insanların bizi tekrar dünyaya gönder daha iyi insan oluruz demesine benziyor.
Bazı rüyalar beni de çok etkiliyor. Mesela bizim okulda deli bir felsefeci var rastgele not veriyor. Bi rüyamda beni bıçakla kovalamıştı daha sonra arbade olmuştu bıçağı alıp boğazından kesmiştim. Adama karşı daha temkinli yaklaşıyorum artık. Bir keresinde de rüyamda gördüğüm birine bir olay sonrası artık güvenemiyordum normal hayatta da güvenememeye başladım.

Top Bottom