Neler Yeni

İnventus Hazır Sistem Kutularını Göndermiyor

mehmet858

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mehmet
İnventus Hazır Sistem Kutularını Göndermiyor arayıp nedenini sorduğumda ise alıcı parçaları satmasın gibi bir cümle kurdular site güvenilir mi ürünların sıfırlığı hakkında biraz endişem var kutuları göndermeme gibi hakları da var mı

clayzn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
yunusemre
İnventus Hazır Sistem Kutularını Göndermiyor arayıp nedenini sorduğumda ise alıcı parçaları satmasın gibi bir cümle kurdular site güvenilir mi ürünların sıfırlığı hakkında biraz endişem var kutuları göndermeme gibi hakları da var mı
hocam urunler sıfırdır her parcanın kutusu degıldır o ornegın ıslemcı mpk ıse kutusuz gelır ekran kartının falan kutusu vardır

mehmet858

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam urunler sıfırdır her parcanın kutusu degıldır o ornegın ıslemcı mpk ıse kutusuz gelır ekran kartının falan kutusu vardır
Aradım hiçbir ürünün kutusu gönderilmiyor denildi

clayzn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
yunusemre
hocam bıraz arastırdım sadece kasa kutu ıle gelıyor ama ekran kartıda kutuyla gelıyor forumlarda oyle fakat garantı olarak bı sorun yasamassınız sıstemın faturası ıle gıdınce bır sorun yasandıgı halde yardımcı oluyolar

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Kağan UĞURLU
Ekran kartı ayrı olarak kutulayıp gönderirler. Geri kalnı kutusuz gönderebilirler tabi. Arkadaşa hazır sistem almıştık onda da aynısı oldu

mehmet858

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Siparişiniz için teşekkür ederiz. Sisteminiz 1-3 işgünü içerisinde monte edilerek, sevk edilecektir. Tüm sistemlerin ücretsiz olarak montajı, bios güncelleme ve ayarları, kablolamaları ve Windows 10 deneme kurulumu yapılmaktadır. Ekran kartı ağır olduğundan kargoda hasar görme riskine karşın sistemden ayrı olarak gönderilmektedir. Ekran kartını takması basit bir işlemdir. Mesai saatleri içerisinde telefon ile destek alabilir veya isterseniz internetten ekran kartı montajı videolarını izleyerek montajını sağlayabilirsiniz. Ofisten teslim sistemlerde ekran kartı sistem içinde teslim edilmektedir. Sistem içerisindeki ürünler retail yani kutulu ürün değildir. Satılan ürün bilgisayardır ve özel indirimle, retail olarak satılmaması koşulu ile bize sağlanmaktadır. Ürün kutuları zaten mevcut olmayabilir (bulk) veya tedarikçi tarafından kendilerine iadesi veya imhası talep edilmektedir. Tüketiciye ürünün kutusu olsa da, bu kutuları vermemiz ne yazık ki mümkün değildir, zira anlaşmamıza aykırı bir davranış olacaktır. sayfasında sipariş detayına giderek takip edebilirsiniz. Kargoya verileceği gün SMS ve e-posta ile bilgilendirilme yapılmaktadır. Böyle bir sms geldi

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

Eric Cartman

80+ Bronze
hazır sistemde açıklama olarak parçaların yanında veya farklı bir kısımda kutusuz olduğu belirtilmemişse bu düpedüz dolandırıcılıktır. Bulk, kutusuz vb. gibi kelime yoksa bu ürün kutuludur arkadaş.

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
894
İsim
Rick Baba
Tahminim firmalarla anlaşıp kutusuz alıp uyguna getirtiyorlar, Bu şekilde kampanya yapıp ucuza sistem satıyorlar. Siparişiniz geldipinde tün parçaların seri no'sunu sorgulatarak sıfır ve orjinal olup olmadığını teyit edebilirsiniz

mehmet858

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mehmet
Tahminim firmalarla anlaşıp kutusuz alıp uyguna getirtiyorlar, Bu şekilde kampanya yapıp ucuza sistem satıyorlar. Siparişiniz geldipinde tün parçaların seri no'sunu sorgulatarak sıfır ve orjinal olup olmadığını teyit edebilirsiniz
Hangi siteden sorgulayabilirim

Musat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Musa
İster alırım ister satarım Gt lalesi dimi sen benim kutumu ver parasını verdim a..kk

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,968
Üyeler
142,063
Son üye
AkiBey
Top Bottom