Neler Yeni

İnventus ile Alışveriş Sıkıntısı

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,450
İsim
Deniz Bey
Merhaba Arkadaşlar

Geçen İnventus Sitesinden 2x8 Ram Siparişi Ettim Ve taksitli Olarak Karttan Geçtim Buraya Kadar Bir Sorun Yok,Ertesi Gün Mail Geldi İnventustan Siparişinizdeki 2 adet ram den 1 adet var 1 adet gönderelim mi diğeirni iade edelim mi şeklinde :) tabii ki bu kabul edilir bir durum değil 1 adet hem işimi görmeyecek hem taksitli aldığım için taksit taksit gelecek para,bende mail olarak komple iade edin fakat ücreti banka hesabına tek seferde gönderseniz olur mu diye diğer türlü sıkıntı olacak,

Böyle Bir İade Şekli Olabilir mi hiç bu tarz bi deneyim yaşayan oldumu ?

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
C.S.
Alışverişi yaptığnız kart ve ödeme şekline göre yaparlar. Aslında iadeyi de onlar yapmıyor, onlar sadece satışı iptal ediyor, iptal bankaya ulaşınca, banka, çekim esnasında hangi yöntem kullanılmışsa, o yönteme göre iade ediyor.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba Arkadaşlar

Geçen İnventus Sitesinden 2x8 Ram Siparişi Ettim Ve taksitli Olarak Karttan Geçtim Buraya Kadar Bir Sorun Yok,Ertesi Gün Mail Geldi İnventustan Siparişinizdeki 2 adet ram den 1 adet var 1 adet gönderelim mi diğeirni iade edelim mi şeklinde :) tabii ki bu kabul edilir bir durum değil 1 adet hem işimi görmeyecek hem taksitli aldığım için taksit taksit gelecek para,bende mail olarak komple iade edin fakat ücreti banka hesabına tek seferde gönderseniz olur mu diye diğer türlü sıkıntı olacak,

Böyle Bir İade Şekli Olabilir mi hiç bu tarz bi deneyim yaşayan oldumu ?
Olabilir normal bir şekilde stok yok iade yapalım demişler. İstersen emsal ürün talep et (ellerinde ona yakın farklı bir model varsa) veya dedikleri gibi iade yap. Taksitle iade olması senin için sorun olmuyor diye biliyorum limitin geri artıyor iadede.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,800
Üyeler
152,550
Son üye
Efydeu
Top Bottom