Neler Yeni

İnventus Phanteks Kasa İndirimleri.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Sercan SAYİT
Diğer sitelerde ki en ucuz hangi fiyattan başlıyor konu altına fotoğraf olarak iliştirdim.

Phanteks P300A Mesh 994 TL https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=10916

Phanteks P360A Mesh 1315 TL https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11303

Phanteks P400A Mesh 1623 TL
https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=10409

Screenshot_7.png

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Sercan SAYİT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
P400a indirimli değil. Sadece akakçeden fiyatlandırmaya bakmayın. Bunu anlatamıyoruz işte.

İki site arasında hiç fiyat farkı yok deseniz 1689 TL ile 1623 TL fiyatlar? QP çok daha iyi hizmet veriyor deseniz İnventus'un yıllardır en güvenilir sitelerden biri olduğu da aşikar. Demek ki ürünü BUGÜN en ucuz satan yer İnventus imiş.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
İki site arasında hiç fiyat farkı yok deseniz 1689 TL ile 1623 TL fiyatlar? QP çok daha iyi hizmet veriyor deseniz İnventus'un yıllardır en güvenilir sitelerden biri olduğu da aşikar. Demek ki ürünü BUGÜN en ucuz satan yer İnventus imiş.
İki farklı sitede fiyatlandırma zaten her üründe farklı oluyor. Hizmete zaten girmiyorum öyle bir şeyin konuyla alakası yok. Ben sana kendi konumdada söyledim Phanteks kasaları genelde en ucuza satan site zaten inventus. P400A DRGB 1100 TL ye satan bir sitede P400a düz modelini 1627 TL ye indirimli diyorsun. İndirim bu değil. Bu ürün zaten bu fiyatlarda satılıyor diyorum sen bana 60 TL hesabı yapıyorsun :D 60 TL ucuz satıyorlar diye indirim mi yapmış oluyor. Yoksa zaten bu ürünü çok daha öncesinden 60 TL ucuza mı satıyordu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca adamlar ''FIRSAT ÜRÜNLERİ'' adı altındaki linkine bile koymamışlar P400a yı adamlar kendileri indirim demiyor sen diyorsun garip.
1670340215962.png

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Sercan SAYİT
P400A alacak olan adam akakçe'den aratırsa 1769 TL fiyat görecek, buraya girerse 1623 TL olduğunu görecek, bence bu fırsattır. Bugünün fiyatı da budur, alan alır, almayan yol alır. @Ckribrahim

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
P400A alacak olan adam akakçe'den aratırsa 1769 TL fiyat görecek, buraya girerse 1623 TL olduğunu görecek, bence bu fırsattır. Bugünün fiyatı da budur, alan alır, almayan yol alır. @Ckribrahim
Komiksin. Herkes senin gibi direk akakçeye baktığını falan zannediyorsun sanırım :D Dünün fiyatıda buydu 1 hafta öncesinin fiyatıda buydu.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Sercan SAYİT
Komiksin. Herkes senin gibi direk akakçeye baktığını falan zannediyorsun sanırım :D Dünün fiyatıda buydu 1 hafta öncesinin fiyatıda buydu.

Cidden konu baltalama da üstüne yokmuş. Ne güzel muhalefet yapıyorsun sen? Keşke politikacı olsan. Konuyu mahvettiğin için teşekkürler.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Cidden konu baltalama da üstüne yokmuş. Ne güzel muhalefet yapıyorsun sen? Keşke politikacı olsan. Konuyu mahvettiğin için teşekkürler.
Doğruyu söylüyorum baltalama değil bu. Asıl sorun senin bunu benim konumdan yola çıkarak phanteks kasanın fiyatını görüp ''A indirimli diyip'' kendini kandırman. Ben hergün bu siteleri en az günde 1 defa dolaşıyorum. Sadece bu siteleri değil bildiğim bütün siteleri. Fiyatları genellikle aklımda kalıyor zaten. QP örneğini bu şekilde verdim mesela orda aynı fiyat olduğunu biliyordum zaten.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
SEYF
Doğruyu söylüyorum baltalama değil bu. Asıl sorun senin bunu benim konumdan yola çıkarak phanteks kasanın fiyatını görüp ''A indirimli diyip'' kendini kandırman. Ben hergün bu siteleri en az günde 1 defa dolaşıyorum. Sadece bu siteleri değil bildiğim bütün siteleri. Fiyatları genellikle aklımda kalıyor zaten. QP örneğini bu şekilde verdim mesela orda aynı fiyat olduğunu biliyordum zaten.
Boşver kral. Senin bunlarla uğraşman hata :D

Emirz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Emir Eski
Cidden konu baltalama da üstüne yokmuş.
İndirim konusunu baltalamak gibi bir şey söz konusu olur mu? İnsanlar buna para verecek ve şuanki fiyatının gerçekten bir indirim olup olmadığını söylemek konu baltalamak mı oluyor? Herkes fikirleri okur ve ona göre alacak kişi alıp almamaya karar verir.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Sercan SAYİT

BLCK_HCKR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mert Kaya
İlgilendiği Kategoriler
Overclock, hardware.
Hocam ağzını yorma P400A DRGB aldım daha bir kaç ay önce 1300 liraya, buraya atılan fiyat zaten ürünün normal fiyatı indirim bile değil.

Top Bottom