Neler Yeni

ipad mini 6 vs ipad 10

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Yiğit
Çoklu Konu, Spam
arkadaşlar iki cihaz arasında kaldım işlemci ekran ve kalem desteği olarak mini 6 önde fakat boyutta beni tereddüte düşürüyor ve arada 1k fark var sizce arasından hangisi alınır oyun film ve üniversiteye kadar kullanacağımdan dolayı (şuan 9 um) kalem desteği önemli sizce 1.nesil ve 2.nesil arasında çok fark varmı ipad 10 da ekranın arasındaki boşluk çok rahatsız eder mi? daha önceden mini 5 ve 7.nesil kullanmışlığım var

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,329
İsim
Emre siyah
deste çalışıcam diyorsan mini 6 küçük gelir diye düşünüyorum

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,329
İsim
Emre siyah
hocam sizce ipad 10 daki işlemci kalem desteği ve ekran arasındaki boşluk beni üzermi
üzüceğini düşünmüyorum tek sıkıntı 64gb depolama olması oyun oynatmayabilir

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bence çok fark var kalemde. Bir kere iPad mini 6'da kalem yana yapışıp şarj oluyor. İşlemcisi güçlü, minik tatlı bir şey. Ben iPad mini 6 öneririm ama ekranı küçük gelebilir. Küçük ekran sevmiyorsanız almayın. Ben seviyorum.

Bir de bende iPad 9 var. Ekrandaki boşluk çok rahatsız etmiyor.

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Yiğit
hocam m,n, 6 da 64 gb
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence çok fark var kalemde. Bir kere iPad mini 6'da kalem yana yapışıp şarj oluyor. İşlemcisi güçlü, minik tatlı bir şey. Ben iPad mini 6 öneririm ama ekranı küçük gelebilir. Küçük ekran sevmiyorsanız almayın. Ben seviyorum.

Bir de bende iPad 9 var. Ekrandaki boşluk çok rahatsız etmiyor.
hocam zaten ben kalemi şuan almam 2-3 seneye alırım kalemi şuan sadece video film oyun

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Yiğit

deste çalışıcam diyorsan mini 6 küçük gelir diye düşünüyorum
hocam kusura bakmayın bir sorum daha olacak ben ipad 10 da karar kılacağım yüksek ihtimal fakat sağlamlık testi gözüme çarptı
bu videonun sonlarına doğru bükülme testi yapıyor ve kasa kırılıp ekran çatlıyor bu tabletin sağlam olmadığı anlamınamı geliyor?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,329
İsim
Emre siyah
hocam kusura bakmayın bir sorum daha olacak ben ipad 10 da karar kılacağım yüksek ihtimal fakat sağlamlık testi gözüme çarptı
bu videonun sonlarına doğru bükülme testi yapıyor ve kasa kırılıp ekran çatlıyor bu tabletin sağlam olmadığı anlamınamı geliyor?
düzgün kullanıldıktan sonra ürüne hiçbir şey olmaz her ürün illaki kırılabilir parçalanabilir. 3310 harici .d

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Yiğit
düzgün kullanıldıktan sonra ürüne hiçbir şey olmaz her ürün illaki kırılabilir parçalanabilir. 3310 harici .d
hocam ben lise ögrencisiyim bazı yerlerde yanında hediye ürünlerle birlikte verildiğini duyudm lise öğrencilerine bu olanak tanınıyormu ve tanınıyor ise nasıl oluyor bu olay

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,329
İsim
Emre siyah
hocam ben lise ögrencisiyim bazı yerlerde yanında hediye ürünlerle birlikte verildiğini duyudm lise öğrencilerine bu olanak tanınıyormu ve tanınıyor ise nasıl oluyor bu olay
konuyla ilgili bilgi sahibi değilim yanlış yönlendirmeyeyim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,452
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom