Neler Yeni

IOS iPhone 11 Sarj Etme İle ilgili Soru

Maliniz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Ali
Selam Dostlar 3 gün önce iPhone 11 128 GB Aldım, fakat aldığım yerde sarj adaptörü olmadıgı için alamadım, ve bugunde çakma bir kabloyla sarj ediyorum fakat şöyle bir sorum olacak Apple diyorki 20'yi görmeden sarja takın ve 80'in altında çıkartın yada 80'in üstünde çıkartmayın. Kullanan veya Bilgisi Olan varsa Bilgilendirebilir mi Şimdiden teşekkürler

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
öyle yap

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Selam Dostlar 3 gün önce iPhone 11 128 GB Aldım, fakat aldığım yerde sarj adaptörü olmadıgı için alamadım, ve bugunde çakma bir kabloyla sarj ediyorum fakat şöyle bir sorum olacak Apple diyorki 20'yi görmeden sarja takın ve 80'in altında çıkartın yada 80'in üstünde çıkartmayın. Kullanan veya Bilgisi Olan varsa Bilgilendirebilir mi Şimdiden teşekkürler
Genel olarak lityum iyon piller bu şekilde kullanılmalıdır. Daha sağlıklı ve uzun ömürlü olur.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
çakma kablo sakın kullanma

Maliniz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

şahin doğan

80+ Platinum
daha sağlıklı olur öyle ama iki şekilde şarj edince pil yine ortalama 2 yıl dayanır en fazla

enismmmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Enis
pil ömrünü uzatmak için böyle bir şey deniyor ve doğru bir bilgi. şu anlık çakma kullanmanda bi zarar olacağını düşünmüyorum çünkü 2 yıl apple garantisi oluyor o 2 yılın sonunda garantiye gönderip pilini değiştirirsen hiçbir sorun kalmaz. garantinin ne zaman biticeğini görmek istersen ayarlar > genel > hakkında yaparsan seri numarasının altında gözükür tam tarihi pil ömrüne bakmak istersen ayarlar > pil > pil sağlığı şimdiden hayırlı olsun telefonun umarım kırmazsın :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,687
Üyeler
151,269
Son üye
PC adam
Top Bottom