Neler Yeni

Yardım IPHONE 11 vs IPHONE XS MAX

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet
Arkadaşlar sorum başlıkta 1 sene götürse yeter güncellemeyle işim yok instagram ve kamera performansı için istiyorum 2.el alacagım Android onermezseniz sevinirim

eravinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eray
temizse xs maxi tercih ederdim ikisi arasından

mr.Hooper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
emre kocakaya
11 kullanıcısıyım bence hafızalar ayd-nıysa xs max al

ConquerorXIV

80+ Gold
Arkadaşlar sorum başlıkta 1 sene götürse yeter güncellemeyle işim yok instagram ve kamera performansı için istiyorum 2.el alacagım Android onermezseniz sevinirim
tabi ki xs max bu da soru mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

eravinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eray
Hocam hatasız degisensiz 64 gb bir XS MAX buldum onu alıp 1200 TL'ye fppro pili ile degistirecegim sizce mantıklı mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı hafızaları arkadaşlar
mantıklı ama bu teli 1 sene götürsün yeter demenizi de dikkate alarak söylüyorum

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Dwayne Rolly
ikisinide almam artık kameraları kotu cunku tatmin etmez hiç telefon görmediysen hayatında bilemem ya da fotograf makinası direkt 12 çek güncelleme almayacagı için satarken cok fazla deger kaybedecek güncelleme almayan apple da zaten kullanılmaz hale geliyor android gibi rootu çaktım baba kurdum son sürümü yapılmıyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mantıklı ama bu teli 1 sene götürsün yeter demenizi de dikkate alarak söylüyorum
Zaten hocam önümüzdeki sene daha iyi bir cihaza geçeceğim amacım Android'den kurtulmak ve iphone a geçiş yapmak

ikisinide almam artık kameraları kotu cunku tatmin etmez hiç telefon görmediysen hayatında bilemem ya da fotograf makinası direkt 12 çek güncelleme almayacagı için satarken cok fazla deger kaybedecek güncelleme almayan apple da zaten kullanılmaz hale geliyor android gibi rootu çaktım baba kurdum son sürümü yapılmıyo
Android istemiyorum, teşekkürler.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Dwayne Rolly
Zaten hocam önümüzdeki sene daha iyi bir cihaza geçeceğim amacım Android'den kurtulmak ve iphone a geçiş yapmak

Android istemiyorum, teşekkürler.
andorid al demedik kardeşim düzgün oku 12 al alıcaksan ne bu apple fanboylugu anlamadım en son s3 minimi kullandın ne :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet
andorid al demedik kardeşim düzgün oku 12 al alıcaksan ne bu apple fanboylugu anlamadım en son s3 minimi kullandın ne :D
Bütçe yetmediği için zaten bu iki cihaz arasında kaldım, hayır en son S3 mini kullanmadım. İyi akşamlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet
ikis arasından 11 daha cok update alır diiğeri daha eski oldugu için omrude daha kısa
Hocam zaten seneye 15 alacağım sadece 1 sene kullanmak için alıcam güncelleme pek önemli değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,363
Üyeler
150,261
Son üye
tufn7
Top Bottom