Neler Yeni

Yardım IPHONE 11 vs IPHONE XS MAX

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet
Arkadaşlar sorum başlıkta 1 sene götürse yeter güncellemeyle işim yok instagram ve kamera performansı için istiyorum 2.el alacagım Android onermezseniz sevinirim

ConquerorXIV

80+ Gold
Arkadaşlar sorum başlıkta 1 sene götürse yeter güncellemeyle işim yok instagram ve kamera performansı için istiyorum 2.el alacagım Android onermezseniz sevinirim
tabi ki xs max bu da soru mu

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Dwayne Rolly
ikisinide almam artık kameraları kotu cunku tatmin etmez hiç telefon görmediysen hayatında bilemem ya da fotograf makinası direkt 12 çek güncelleme almayacagı için satarken cok fazla deger kaybedecek güncelleme almayan apple da zaten kullanılmaz hale geliyor android gibi rootu çaktım baba kurdum son sürümü yapılmıyo

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mantıklı ama bu teli 1 sene götürsün yeter demenizi de dikkate alarak söylüyorum
Zaten hocam önümüzdeki sene daha iyi bir cihaza geçeceğim amacım Android'den kurtulmak ve iphone a geçiş yapmak
Mesaj otomatik birleştirildi:

ikisinide almam artık kameraları kotu cunku tatmin etmez hiç telefon görmediysen hayatında bilemem ya da fotograf makinası direkt 12 çek güncelleme almayacagı için satarken cok fazla deger kaybedecek güncelleme almayan apple da zaten kullanılmaz hale geliyor android gibi rootu çaktım baba kurdum son sürümü yapılmıyo
Android istemiyorum, teşekkürler.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Dwayne Rolly
Zaten hocam önümüzdeki sene daha iyi bir cihaza geçeceğim amacım Android'den kurtulmak ve iphone a geçiş yapmak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Android istemiyorum, teşekkürler.
andorid al demedik kardeşim düzgün oku 12 al alıcaksan ne bu apple fanboylugu anlamadım en son s3 minimi kullandın ne :D

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet
andorid al demedik kardeşim düzgün oku 12 al alıcaksan ne bu apple fanboylugu anlamadım en son s3 minimi kullandın ne :D
Bütçe yetmediği için zaten bu iki cihaz arasında kaldım, hayır en son S3 mini kullanmadım. İyi akşamlar.

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet
ikis arasından 11 daha cok update alır diiğeri daha eski oldugu için omrude daha kısa
Hocam zaten seneye 15 alacağım sadece 1 sene kullanmak için alıcam güncelleme pek önemli değil

Top Bottom