Neler Yeni

Yardım IPHONE 11 vs IPHONE XS MAX

mr.Hooper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
emre kocakaya
gerçekten hatasız vs diyorsan xs maxi alabilirsin bence ama kimin kullandığına emin ol easycepten falan almanı tavsiye etmem. Diğer arkadş gibi aynı şekilde ben de 1 yıl kullanacağım dediğin için bu fikirdeyim

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Dwayne Rolly
Hocam zaten seneye 15 alacağım sadece 1 sene kullanmak için alıcam güncelleme pek önemli değil
o zaman 11 al daha mantıklı ekran kamera tatmin etmez hadi kamera etse bile ekranı rezalet en dandik andoridden bile kötü ekran koymuslar klasik apple işte marka satıyor baska bir şey yok alıcaksan 11 x serisini bosver seni 1 sene rahat götürür 11

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ahmet
gerçekten hatasız vs diyorsan xs maxi alabilirsin bence ama kimin kullandığına emin ol easycepten falan almanı tavsiye etmem. Diğer arkadş gibi aynı şekilde ben de 1 yıl kullanacağım dediğin için bu fikirdeyim
2.elden test ederek alacagım hocam yenilenmise karsıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

o zaman 11 al daha mantıklı ekran kamera tatmin etmez hadi kamera etse bile ekranı rezalet en dandik andoridden bile kötü ekran koymuslar klasik apple işte marka satıyor baska bir şey yok alıcaksan 11 x serisini bosver seni 1 sene rahat götürür 11
Tamamdır hocam teşekkürler 11 bakıyım birazda

mr.Hooper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
emre kocakaya
11 alacaksan sıfır mı alacaksın yoksa o da 2. el mi ben 11 kullanıyorum 3.5 yıl oldu ve sadece batarya sağlığı düşük olduğu için hafif kasmalar yaşıyorum onun dışında bir sorun yok. xs maxte galiba oled ekran var daha kaliteli bir görüntü sunabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
stongerdremurr
xsmax tabikide 11 ne yerde bulsam almam :D zaten 1 yıl kullanıp 15 serisine geçicekmissiniz

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Dwayne Rolly
11 alacaksan sıfır mı alacaksın yoksa o da 2. el mi ben 11 kullanıyorum 3.5 yıl oldu ve sadece batarya sağlığı düşük olduğu için hafif kasmalar yaşıyorum onun dışında bir sorun yok. xs maxte galiba oled ekran var daha kaliteli bir görüntü sunabilir
bataryayla kasmanın bir alakası yok :D

mr.Hooper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
emre kocakaya
var dostum olmadığını nereden çıkartıyorsun elelktrik elektronik mühendisiyim

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
Ömer Murat KARACA
bataryayla kasmanın bir alakası yok :D
Planlı eskitme hocam, özellikle yavaşlatılıyor ve buna rağmen dengi cihazların 1.5 katına alıcı buluyor😂 tartışmaya açık bir konu

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
stongerdremurr
ben yaşamadım yüzde 65 pil saglıgıyla

💀

💀

💀

💀

senin yaşayıp yasamaman önemlimi? genele bakacaksın dostum. yorumlarında baya iyi adam android istemiyor android al daha iyi diyorsun evet o fiyata daha iyisi var ama almak istemiyor? emoji spama bakarsak cokta senle uğrasmaya değmez

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
Ömer Murat KARACA
var dostum olmadığını nereden çıkartıyorsun elelktrik elektronik mühendisiyim
Bilimsel bir şey olsaydı Android'te de olurdu, Android'te olmuyor bu durum. Tabii ki dengesiz voltaj vb durumlar performansı etkiler ancak pil %80'lere düşünce de voltaj sapıtmaz😊

Top Bottom