Neler Yeni

İphone 11den Nothing phone 1 geçmeyi düşünüyorum

ntcknn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Kaan Çetin
tam 1 senedir iphone 11 kullanıyorum.
yıllardır iphone kullanan birisi olarak iostan fazlasıyla sıkıldım ve telefondan çok büyük bir beklentimin olmadığını ama 11 seviyelerinde farklı bir deneyim tatmak istediğimi çünkü şu anda telefonumun bataryasının ios 16 ile beraber çöpleşmesinden skıkdığımı fark ettim.
aklıma aslında google pixel 7 de ama türkiyede satışı olmadığı için, arayüzü en hoş gelen telefon nothing phone 1 oldu bana göre.
şimdi sorum şu,
iphone 11 den nothing phone 1 geçersem ne kaybedeceğim?
(işlemci tarafında aralarında fark var ama diğer özellikler 11den de iyi ama kafamı işlemci konusu karıştırıyor)

şahin doğan

80+ Platinum
İşlemci konusunda gündelik hayatta aman aman bir şey kaybetmezsin. Neredeyse saf Android var Nothing'de. Ekrandan kazanırsın ve belki bir ihtimal bataryadan +'ın olur. Çoğunlukla Kamera tarafında kaybedeceğin kesin. Kamerası kötü değil fakat 11'in kamerası daha iyi.

Livaković

80+ Silver
tam 1 senedir iphone 11 kullanıyorum.
yıllardır iphone kullanan birisi olarak iostan fazlasıyla sıkıldım ve telefondan çok büyük bir beklentimin olmadığını ama 11 seviyelerinde farklı bir deneyim tatmak istediğimi çünkü şu anda telefonumun bataryasının ios 16 ile beraber çöpleşmesinden skıkdığımı fark ettim.
aklıma aslında google pixel 7 de ama türkiyede satışı olmadığı için, arayüzü en hoş gelen telefon nothing phone 1 oldu bana göre.
şimdi sorum şu,
iphone 11 den nothing phone 1 geçersem ne kaybedeceğim?
(işlemci tarafında aralarında fark var ama diğer özellikler 11den de iyi ama kafamı işlemci konusu karıştırıyor)
Yeni çıkmış bir telefona geçmek ne kadar mantıklı özellikleri iyi olabilir ama iphonenin yazılım sistemi kuşkusuz en iyisi iphonenin işlemcisi gibi düşün yazılımı iphone telefonlara az ram ideal bir işlemci koyuyorlar üst segment değil ama yazılımı iyi olunca yıllarca kullanabiliyorsun seninkisi lamborghiniden traktöre binmek gibi bir şey traktör demiyelim de mercedes diyelim o telefonda o kadar kalitesiz değil ama bir iphone ile eş değer değil bunu söylüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,616
Üyeler
146,756
Son üye
aimgod
Top Bottom