Neler Yeni

İphone 12 hakkında sorusu olan varsa sorabilir

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
S6 Edge'de ekran çok küçük öyle Epey'den karşılaştıracaksan televizyondan daha çok piksel yoğunluğu olur.
Yoğunluğu demiyorum PPI in ne olduğunu biliyorum zamanında çok daha ucuz olan s6 edge de full 2160p içerik tüketmenin mümkün olduğunu göstermek için attım.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,061
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Samsung un en üst model amoled ekranı şu an türevleri note 20 s20 ultra larda kullanılıyor ses kalitesi anlamında bir şey diyemem ama 4k video izleyebilmek o bütçedeki bir telefonda olması gerek.
4K videoyu 4K ekranda izlemezsen anlamı olmaz zaten. Ayrıca şu anda PC'lerde bile 4K lüks. 4K ekranlı telefon çıkmadı ki.
60 hz'in üstü olması bana da saçma geliyor telefonların hiçbir manası yok yani ayrıca videolar vs. genelde 60fps oluyor yani :D
Bence de çok gerekli değil. Fark yapar ama gerek değil yani. Daha iyi renkleri tercih ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yoğunluğu demiyorum PPI in ne olduğunu biliyorum zamanında çok daha ucuz olan s6 edge de full 2160p içerik tüketmenin mümkün olduğunu göstermek için attım.
:D Yani S6 Edge 4K mı diyorsun :D. 2K o..

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
Yorum sana kalmış. A14'ün grafik işlemcisi daha güçlü, 5 nm, güç tüketimi daha az, daha çok kod çözebiliyor ve daha güçlü. Yorum sana kalmış:
neredeyse aynilar ve apple islemci olarak iyi fakat bataryasi az ve snapdragon865 aralarindaki fark az fiyat olarak da 2kat daha pahali
speed test bak istersen

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,061
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
neredeyse aynilar ve apple islemci olarak iyi fakat bataryasi az ve snapdragon865 aralarindaki fark az fiyat olarak da 2kat daha pahali
speed test bak istersen
Speedtest? Bataryası az ona lafım yok ama optimizasyon iyi ondan dolayı çok fark olmuyor. Aradaki fark bence az değil özellikle grafik işlemci ve ram frekansı apple'ın çok daha yüksek.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Yorum sana kalmış. A14'ün grafik işlemcisi daha güçlü, 5 nm, güç tüketimi daha az, daha çok kod çözebiliyor ve daha güçlü. Yorum sana kalmış:
A14 gerçekten iyi bir işlemci ama oyunda desen 60hz kısıtlıyor onun dışında iphonelarda aşırı özgürlük de yok zaten. İşte bunların çözümünu mükemmel işlemci ve iPad OS ile birleştiren iPad prolar şu an Apple in saygı duyduğum ürünlerinden ve üzerine tablet yok diyebilirim ama dediğimi anlamışsındir rtx3080 ve R9 un var ama monitörun fhd 60hz.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Parayı nerden buldun?

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
4K videoyu 4K ekranda izlemezsen anlamı olmaz zaten. Ayrıca şu anda PC'lerde bile 4K lüks. 4K ekranlı telefon çıkmadı ki.

Bence de çok gerekli değil. Fark yapar ama gerek değil yani. Daha iyi renkleri tercih ederim.

:D Yani S6 Edge 4K mı diyorsun :D. 2K o..
Telefon 2160p si farklı yeni 4k değil ama sen bilirsin.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,061
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
A14 gerçekten iyi bir işlemci ama oyunda desen 60hz kısıtlıyor onun dışında iphonelarda aşırı özgürlük de yok zaten. İşte bunların çözümünu mükemmel işlemci ve iPad OS ile birleştiren iPad prolar şu an Apple in saygı duyduğum ürünlerinden ve üzerine tablet yok diyebilirim ama dediğimi anlamışsındir rtx3080 ve R9 un var ama monitörun fhd 60hz.
Özgürlük dediğimiz crack oyun ise evet ben de APK yüklüyorum ve apple'a geçsem ararım ama güvenlik bakımından bakarsak bu bir artı olur. Şimdiki 120+ Hz telefonlar 1 yıl sonra 120 FPS oynatmayacak zaten.

fiyat olarak bakinca 2 kat daha pahali
Fiyatı öyle ama 865+ daha iyi değil ben oraya karşı çıktım.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
fiyat olarak bakinca 2 kat daha pahali
knk yalan yok şimdi iphone bence çoğu android telefondan iyi hele evde kullandığın başka apple cihazda varsa iphone ultra harika oluyor.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Özgürlük dediğimiz crack oyun ise evet ben de APK yüklüyorum ve apple'a geçsem ararım ama güvenlik bakımından bakarsak bu bir artı olur. Şimdiki 120+ Hz telefonlar 1 yıl sonra 120 FPS oynatmayacak zaten.

Fiyatı öyle ama 865+ daha iyi değil ben oraya karşı çıktım.
Sadece oyun değil ki ui de bile belli oluyor.

Ki apkyi sadece oyun için kullanmak değil olay mükemmel genişlikte bir kütüphane var. Hem Android'de çeşitlilik de var.

knk yalan yok şimdi iphone bence çoğu android telefondan iyi hele evde kullandığın başka apple cihazda varsa iphone ultra harika oluyor.
Tabi ki çoğu Android'de iyi sonuçta android telefonlar 700 dolardan başlamıyor.

Efesevgili

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Efe sevfili
Top Bottom