Neler Yeni

iPhone 12 hala alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Uğurcan Ocak
Arkadaşlar iPhone 13 almayı düşünüyordum şu an sıfırı 37 ikinci eli 35bin TL benim de bütçem o kadar yok maalesef onun yerine iPhone 12 düşünüyorum onun fiyatı ortalama 26bin TL civarında şu an kullandığım cihaz iPhone X oyun vs değil sadece iş amaçlı bataryasında kamerasında face ID sinde herhangi bir sorun yaşar mıyım Apple harici telefon kullanmadım kullanmak da istemiyorum açıkçası. Kısacası hala 12 alınabilir durumda mı?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,845
İsim
uwu
alınabilir illa ios sa

Atomix90

80+
Arkadaşlar iPhone 13 almayı düşünüyordum şu an sıfırı 37 ikinci eli 35bin TL benim de bütçem o kadar yok maalesef onun yerine iPhone 12 düşünüyorum onun fiyatı ortalama 26bin TL civarında şu an kullandığım cihaz iPhone X oyun vs değil sadece iş amaçlı bataryasında kamerasında face ID sinde herhangi bir sorun yaşar mıyım Apple harici telefon kullanmadım kullanmak da istemiyorum açıkçası. Kısacası hala 12 alınabilir durumda mı?
Alınır.

şahin doğan

80+ Platinum
Alınır ama X'den geçmişken 13'e geç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Yiğit Can Kocaman
Alınır, gündelik kullanımda gayet yeterli de olur gerekli işlerinizi de rahat rahat görmenizi sağlar.

Top Bottom