Neler Yeni

Öneri İphone 12 mi İphone 13 mü?

Rich Kedy

80+ Bronze
Parasız kalmamak adına 12 Al derim.. Cebin bir telefon için boş kalmasın..
Cebim boş kalmaz reis halihazırda birikimim var ancak eğer 12 alırsam ek kalan parayla kripto para vs. almayı düşünüyordum.

Rich Kedy

80+ Bronze
Apple bu işin zirvesinde şaşma bence iphoneden
Valla bende bu zamana kadar hep Android kullandım, İphone kullanan herkes en az 6 yıl falan kullanıyor ve hala ısınma sorunu vs. olmuyor o yüzden Apple almak istiyorum bu sefer. Üstelik kamera olarak da İphone çok daha üstün.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Hakan Keser
Peki ya hocam S24 ne kadar güncelleme alır, ısınma gibi problemleri var mı hani çoğu Android telefonda bu sorunlardan bahsedilir bu modelde var mı bu sorunlar?
7 yıl güncelleme desteği var. Isınma sorunu ilk aldığımda yoktu. Sonra bir güncelleme geldi cayır cayır oldu telefon. Sonra bir güncelleme daha geldi şuan sorunsuz. Şuan bir sorun yok kısaca.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,429
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
İphone dışında ne önerirsiniz hocam? Kamerası en önemli faktör.
S23 bence
Hem üstüne paran kalır hem de s24 ile arasında işlemci hariç çok ufak farklar var s24 e çıkmaya 5k dan fazla fiyat farkında değmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Murat Onat
Valla bende bu zamana kadar hep Android kullandım, İphone kullanan herkes en az 6 yıl falan kullanıyor ve hala ısınma sorunu vs. olmuyor o yüzden Apple almak istiyorum bu sefer. Üstelik kamera olarak da İphone çok daha üstün.
8 senedir android kullanıyorum 1 ay iPhone deneeyimledim çok çok daha iyi ben yazın çalışıp alıcam inşaallah yd iphone 14

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri

Oriencc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
At
s23 olabilir ama s22 alınmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Apple zirve demek çok mantıksız kaldı ki ip15 serisi oldukça sorunlu ısınma ve kamera konusunda.
S22 kullanıyordum s23 e geçtim zarifliği mükemmel ama öyle muazzam bir fark yok ikiside kullanılabilir güzel cihazlar iphone 12-13 leş gibi kalır yanlarında hala 60hz ekran kullanıyorlar dahası var mı?

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Hakan Keser
S22 kullanıyordum s23 e geçtim zarifliği mükemmel ama öyle muazzam bir fark yok ikiside kullanılabilir güzel cihazlar iphone 12-13 leş gibi kalır yanlarında hala 60hz ekran kullanıyorlar dahası var mı?
Eskime bakımından söylemiştim zaten. Yoksa s22 de kötü değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer gidip s24 ile iphone pro serisi karşılaştırırsanız pro daha iyi olabilir ama düz modellerde s24ün çok daha üstün olduğu bariz. Boş bir klişe artık "iPhone kamerası daha iyi" cümlesi.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,429
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Batarya farkı var
Exynos 2200 den kurtuluyorsun
Kamera farkı var
Bence yeterli sebep

OMNCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Can Bey
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,PC
1 sene 13 kullandım daha sonra fiyat farkından dolayı sıfır 12 aldım, kalan parayla da kendime güzel bir monitör aldım. Aralarında fark olabilir fakat hissettirmiyor bile, 2 sene mis gibi garantili cihazım var garantisi bitene kadar kullanırım. Daha sonra satıp 15-16 alırım planım bu.

Top Bottom