Neler Yeni

İphone 12 pro max uygulama desteği

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Terminatör Adnan
Önümüzdeki ay 12 pro max alıp en az 4 yıl kullanmak istiyorum güncelleme desteği ne zaman biter ve güncelleme desteği bitince kaç yıl daha uygulama desteği alır ( tek derdim instagram whatsapp spotify gibi uygulamaları kullanabilmek)

şahin doğan

80+ Platinum
4 Yıl çok rahat kullanırsın. Düz mantık devam ederse İOS 20'yi alacak en son. İOS 19'da kalsa bile en az 3 yıl daha her uygulama desteğine sahip olur. Kafadan 5 yılı var.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Doğuş Akyürek
Bir kaç sene daha rahat destek alır destek kesildikten sonra 2 sene civarıda sıkıntısız götürür. Temizinden 4 senesi var diyebiliriz.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
Berat fatih
telefonu kırmasan :D
4 Yıl çok rahat kullanırsın. Düz mantık devam ederse İOS 20'yi alacak en son. İOS 19'da kalsa bile en az 3 yıl daha her uygulama desteğine sahip olur. Kafadan 5 yılı var.
Önümüzdeki ay 12 pro max alıp en az 4 yıl kullanmak istiyorum güncelleme desteği ne zaman biter ve güncelleme desteği bitince kaç yıl daha uygulama desteği alır ( tek derdim instagram whatsapp spotify gibi uygulamaları kullanabilmek)

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Terminatör Adnan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefonu kırmasan :D
Bir kaç sene daha rahat destek alır destek kesildikten sonra 2 sene civarıda sıkıntısız götürür. Temizinden 4 senesi var diyebiliriz.
Sağolun dostlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Terminatör Adnan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam iphonede troll store gibi uygulamalar ile aeroinsta benzeri uygulamalar yükleyebiliyormuyuz ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,859
Üyeler
140,707
Son üye
mr.ghost
Top Bottom