Neler Yeni

Yardım Iphone 13 alicam nerden alsam kararsiz kaldim.

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Mehmet Ali
12 mini küçük olduğu için çok düşünmüyorum hocam

13 bütçemi fazlasıyla zorlar 😅 12 bin civarına inerse belki alabilirim ama o fiyatlara düşmesinin de imkanı yok
iPhone 13 şuanda 15299TL Akakçe üzerinde , önümüzdeki günlere doğru 14binlere doğru iner.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet satici oyduda boyle bir durumda onlarda birsey yapmaz bence
Dostum dediğim gibi 14 gün ya da 30 gün gibi bir süresi var bu işlemin yapılabilmesi için.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,143
İsim
Oğuz Oğuz
12 mini küçük olduğu için çok düşünmüyorum hocam

13 bütçemi fazlasıyla zorlar 😅 12 bin civarına inerse belki alabilirim ama o fiyatlara düşmesinin de imkanı yok
11 Alınmaz lcd panel.
ben 11'den 12'ye geçtim çağ atladım.

Cihangir

80+ Gold
Beyler iphone 13 alicam sarj aletiyle hepsi buradadan aldigim ile iphone orjinal sayfasindan almam arasinda 750 800 oynuyor. Hepsi buradadan alip bir sorun cikarsa iphone servisinden fabrika cikisli hata raporu alip sonra degisim yapiyolarmis sizde nerden almaliyim
apple store dan alırdım ben başka yerden kesinlikle almam

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
ali ihsan
dün iphone 13 aldım 6sden geçtim mükemmel bir telefon kamerasını saymıyorum bile, sosyal medya için aldım. fotoğaf attığım zaman kalite asla bozulmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Ramazan Sivrikaya
Beyler iphone 13 alicam sarj aletiyle hepsi buradadan aldigim ile iphone orjinal sayfasindan almam arasinda 750 800 oynuyor. Hepsi buradadan alip bir sorun cikarsa iphone servisinden fabrika cikisli hata raporu alip sonra degisim yapiyolarmis sizde nerden almaliyim
Ben iPhone 13 ilk satışa çıktığı gün aldım. Vatan bilgisayardan 12000TLye. 25 gün bekledim stoklara gelmesini. 4 ay kullandım. Heves mi geçti dersiniz yoksa başka bir şey mi ama bir telefona 12 bin lira (şuan 15bin lira) verilmeyeceğini anladım. Çok fotoğraf çekilen bir insan değilim. Sadece sosyal medya alo alo mesajlaşma için kullanıyordum. Sizde bunlar için kullanacaksanız bu yazımı unutmayın hevesiniz gidince sıkılacaksınız. Bence o kadar para bayılmayın. tabii ki karar sizin. Ben fikrimi ve tecrübemi söylüyorum.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Furkan
Ben iPhone 13 ilk satışa çıktığı gün aldım. Vatan bilgisayardan 12000TLye. 25 gün bekledim stoklara gelmesini. 4 ay kullandım. Heves mi geçti dersiniz yoksa başka bir şey mi ama bir telefona 12 bin lira (şuan 15bin lira) verilmeyeceğini anladım. Çok fotoğraf çekilen bir insan değilim. Sadece sosyal medya alo alo mesajlaşma için kullanıyordum. Sizde bunlar için kullanacaksanız bu yazımı unutmayın hevesiniz gidince sıkılacaksınız. Bence o kadar para bayılmayın. tabii ki karar sizin. Ben fikrimi ve tecrübemi söylüyorum.
Illaki oyle olacak ben zaten piyasaya gore uyguna aldim zaten video v.s amacli aldim yoksa bende vermeyi dusunmuyordum ama soylede birsey var androidler o kadar cabuk piyasasi dusuyordu verdigin para cope gidiyor gibi ama iphone 3 4 yil lullaniyon nerdeyse ayni paraya satabiliyon veya cok az assasina

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,707
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
iPhone 13 şuanda 15299TL Akakçe üzerinde , önümüzdeki günlere doğru 14binlere doğru iner.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum dediğim gibi 14 gün ya da 30 gün gibi bir süresi var bu işlemin yapılabilmesi için.
19k 🥴

Top Bottom