Neler Yeni

İPHONE 13 BU FİYATA ALINIR MI ?

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Bütçe
15000
Herkese merhaba telefonum perte çıktı yeni telefon almak zorundayım benim kendi düşüncem şuanki şartlarda orta seviye bile denilmeyecek telefonların 5000 tl olduğu ülkeden iphone fiyatları gözüme Maalesef ki çok gözükmüyor. Bu çok üzücü ama elimizden bişey gelmiyor bir telefondan beklentim kamera yazılım işlemci ekran tam paket bir telefon 5 senede bir telefon değiştiriyorum dolayısıyla iphone 13 almaya karar verdim hem bu modelin kullanıcılarının deneyimlerini hem tel bilgisi olan dostların yorumlarını hemde benim gibi iphone 13 almak isteyen arkadaşların yorumlarını merak ediyorum başka Model önermeleri de dinleyebilirim

şahin doğan

80+ Platinum
ilk diyeceğim şey iphone 13 ü 15000 tl lik kullanacak mısın ? yani her gün sosyal medyaya hikaye, post atacak mısın veya çektiğin fotoğraflar ile para kazanacak mısın ? eğer o telefonu sadece ios ve uzun ömürlülük açısından alıyorsan 12 mini al derim.
ama yok bende para çok diyorsan sadece telefon nasıl onu soruyorsan alabileceğin en iyi telefonlardan birisi.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
S20 FE orta seviye değil ve 7.000 TL.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,551
İsim
Oğuz Oğuz
Herkese merhaba telefonum perte çıktı yeni telefon almak zorundayım benim kendi düşüncem şuanki şartlarda orta seviye bile denilmeyecek telefonların 5000 TL olduğu ülkeden iphone fiyatları gözüme Maalesef ki çok gözükmüyor. Bu çok üzücü ama elimizden bişey gelmiyor bir telefondan beklentim kamera yazılım işlemci ekran tam paket bir telefon 5 senede bir telefon değiştiriyorum dolayısıyla iphone 13 almaya karar verdim hem bu modelin kullanıcılarının deneyimlerini hem tel bilgisi olan dostların yorumlarını hemde benim gibi iphone 13 almak isteyen arkadaşların yorumlarını merak ediyorum başka Model önermeleri de dinleyebilirim
Bende 12 var memnunum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

S20 FE orta seviye değil ve 7.000 TL.
Orta seviye hocam.
Bize orta seviye değil ama yurtdışında orta seviye diye geçiyor.

şahin doğan

80+ Platinum

Farway

80+ Silver
Nacizane bir sorum olacak tam olarak ne iş yapacaksınız 15000 liralık telefonla?

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilk diyeceğim şey iphone 13 ü 15000 TL lik kullanacak mısın ? yani her gün sosyal medyaya hikaye, post atacak mısın veya çektiğin fotoğraflar ile para kazanacak mısın ? eğer o telefonu sadece ios ve uzun ömürlülük açısından alıyorsan 12 mini al derim.
ama yok bende para çok diyorsan sadece telefon nasıl onu soruyorsan alabileceğin en iyi telefonlardan birisi.
Küçük ekran alamam sosyal. Medyayı aktif kullanıyorum nerdeyse her gün hikaye atıyorum telefondan video izlemeyi ve foto çekmeyi severim ve lol oynuyorum para kazanmayacağım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Küçük ekran alamam sosyal. Medyayı aktif kullanıyorum nerdeyse her gün hikaye atıyorum telefondan video izlemeyi ve foto çekmeyi severim ve lol oynuyorum para kazanmayacağım
Küçük ekranda rahat edemezsin. Pro Max modelini tercih edebilirsin.

Akiran

80+ Silver
Tamamen bütçe ile alakalı çünkü cep telefonu piyasası 3K'dan 30K'ya kadar gidiyor. 3K'lık giriş seviyesi cep telefonunda bile OLED ekran, tepe model işlemci gibi konulardan feragat ederek dediğin şeyleri -sosyal medya, video izlemek- yapmak mümkün. Yeni nesil iPhone cihazların bu kadar pahalı olmasının en büyük nedeni ise Apple'ın sadece tepe model cihaz üretiyor olması ve fiyatının yarısının vergiye gitmesi. iOS, uzun güncelleme desteği, OLED ekran, tepe model işlemci gibi konular göz önüne alınsa bile ''15K'yı zor biriktirdim'' diyen biri iseniz fiyatı gerçekten çok pahalı.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,776
Üyeler
154,282
Son üye
snowlord11
Top Bottom