Neler Yeni

Öneri iPhone 13 için kılıf ve sarj adaptörü

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
Kılıf için belirli bir bütçem yok ama cok da pahali olmasina gerek yok diye düşünüyorum onerdiginiz kullandiginiz memnun oldugunuz kılıf linkleri veya markasini soylerseniz mutlu olurum
Sarj Adaptöru icinse 20w desteklediği için klasik 20w apple sarj adaptörü alicam fakat nereden alicam bilemedim direkt applein kendisinden 720tlye almak mi yoksa farkli bi yerden daha ucuza güvenmem mi gerekiyor bilemedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kadir Çorapçı
sıfır telefon aldıysan orjınal sarj aletı al ömürlük sorun yaşama ..

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Hikmet Çalı
Kılıf için belirli bir bütçem yok ama cok da pahali olmasina gerek yok diye düşünüyorum onerdiginiz kullandiginiz memnun oldugunuz kılıf linkleri veya markasini soylerseniz mutlu olurum
Sarj Adaptöru icinse 20w desteklediği için klasik 20w apple sarj adaptörü alicam fakat nereden alicam bilemedim direkt applein kendisinden 720tlye almak mi yoksa farkli bi yerden daha ucuza güvenmem mi gerekiyor bilemedim
Hocam dr de vardı orijinal şarj aleti var onu alın.

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıfır telefon aldıysan orjınal sarj aletı al ömürlük sorun yaşama ..
zaten orijinal alicam ama Hepsiburada Trendyol gibi yerler apple Türkiye garantili satılıyor yaziyor orijinal oldugundan emin olamadim eger oyleyse 720 vermektense 550 500ncivari vermek daha mantikli

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kadir Çorapçı
hepsıburada nın kendı satıcısından al orjınal .. yoksa apple sıtesınde pahalı . en kotu medi markt teksonsa mantıklı

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hepsıburada nın kendı satıcısından al orjınal .. yoksa apple sıtesınde pahalı . en kotu medi markt teksonsa mantıklı
Hepsiburada dr trendyolda kendi saticilarinda aliyim yoksa madiamarkt teknosa Apple hepsi ayni fiyat

Top Bottom