Neler Yeni

iPhone 13 pro max yerine 14 pro max aldırtacak yeni gelen özellikler

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Psikolog
Arkadaşlar uzun zamandır iphone 8 plus kullanmaktayım 5 yılı geçti ve iOS arayüzüne de fazlasıyla alıştım bu yüzden artık yine uzun ömürlü kullanım için telefon arayışı içerisindeyim bütçe konusunda sıkıntım kalmadı ama bütçem artarsa da aidpods ya da watch almayı düşünüyorum. soruma geçecek olursam iphone 13 pro max ve 14 pro max arasında hangi özellikler ön plana çıkıyor ve aradaki kalınlık farkı hissediliyor mu (0.3 mm) tam 14 pro max alacak kadar bütçeniz olsa siz hangisini tercih ederdiniz. zaten pek fark yok deyip 13 pro max alıp bir de airpods ya da watch mu alırdınız yoksa sadece 14 pro max mi alırdınız

şahin doğan

80+ Platinum
Arada fazlaca kamera ve ekran farkı var. Bu 2 özellik ciddi derecede.
Kesinlikle 13 Pro serisi yerine 14 Pro serisi alın.

PixDraw

80+ Bronze
Arkadaşlar uzun zamandır iphone 8 plus kullanmaktayım 5 yılı geçti ve iOS arayüzüne de fazlasıyla alıştım bu yüzden artık yine uzun ömürlü kullanım için telefon arayışı içerisindeyim bütçe konusunda sıkıntım kalmadı ama bütçem artarsa da aidpods ya da watch almayı düşünüyorum. soruma geçecek olursam iphone 13 pro max ve 14 pro max arasında hangi özellikler ön plana çıkıyor ve aradaki kalınlık farkı hissediliyor mu (0.3 mm) tam 14 pro max alacak kadar bütçeniz olsa siz hangisini tercih ederdiniz. zaten pek fark yok deyip 13 pro max alıp bir de airpods ya da watch mu alırdınız yoksa sadece 14 pro max mi alırdınız
14 pro max alınabilir 1 yıl daha yeni cihaz kamera farkları baya var global inceleme videolarında bariz şekilde görünüyor düz 13 14 neredeyse aynı olsada pro serilerinde fark var. Bide ekran parlaklığı konusunda güneş altında 14 pro max kesinlikle çok daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Psikolog
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yorumunuz için teşekkür ederim peki iki telefonu da deneyimleme şansınız oldu mu aradaki kalınlık kafama çok takılıyor

PixDraw

80+ Bronze
yorumunuz için teşekkür ederim peki iki telefonu da deneyimleme şansınız oldu mu aradaki kalınlık kafama çok takılıyor
Hocam neredeyse tüm iphone modellerini kullandım ona şüpheniz olmasın kamera ve ekran konusunda 14 pro max öne çıkıyor bütçe yoksa alınır mı derseniz 13 pro max bile çok iyi cihaz hatta batarya konusunda 13 pro max sanırım biraz daha iyi çok fark yok ama kağıt üzerindeki değerleri 14 te pek görmedim baya yakın değerleri aldım %100 batarya ömründe hatta 13 pro max dediğim gibi daha iyiydi. Şuan iki cihazda elimde muhtemelen 13 pro max'i kısa süre içerisinde satacam. Renk konusunda her şey zevk meselesi ama 14'te koyu renkler çizikleri çok belli ediyor bilginiz olsun.
Ek olarak 15 beklenir mi derseniz tamamıyla tercih meselesi bu dalgalı piyasada her şey risk ama sızıntılara göre gelişimlerin olacağı aşikar baya ekleme yapacaklar.

Zealist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Memet K.
evet ikisini de kullandım şahsen çentik dışında bir fark göremedim ya da ben o kadar ayrıntılara özen gösteren biri değilim bilmiyorum :) içine sinecekse bütçen doğrultusunda 13 pro max alıp bir de applewatch alabilirsin lakin bu saat olayına bir tek ben alışamadım sanırım sevemedim bir türlü :)

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
14 Pro + Airpods alırdım

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
Kesinlikle 14 pro max

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
C.S.
Yenisine bütçe yetiyorken, eskisine bakılmaz.

Top Bottom