Neler Yeni

iPhone 14 Pro Max almaya değer mi?

VValtieL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Buğra
Elimde iPhone 13 Pro Max modeli var ve uzun zamandır 14 Pro Max almayı düşünüyorum.
Telefon tanıtıldığından beri dinamik ada özelliği çok dikkatimi çekti ve aslında geçiş yapma sebeplerinden birisi bu.
Eğer elimdeki telefonu satabilirsem 7 - 8 bin TL farkla 14 Pro Max geçmek istiyorum.
Sizce o kadar özellik için bu kadar fiyat farkıyla 14 Pro Max geçiş yapmaya değer mi?

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
839
İsim
Burak
Elimde iPhone 13 Pro Max modeli var ve uzun zamandır 14 Pro Max almayı düşünüyorum.
Telefon tanıtıldığından beri dinamik ada özelliği çok dikkatimi çekti ve aslında geçiş yapma sebeplerinden birisi bu.
Eğer elimdeki telefonu satabilirsem 7 - 8 bin TL farkla 14 Pro Max geçmek istiyorum.
Sizce o kadar özellik için bu kadar fiyat farkıyla 14 Pro Max geçiş yapmaya değer mi?
ada bölümünde ekran yanması şikayeti olanlar vardı bir araştırmanı öneririm

şahin doğan

80+ Platinum
ada bölümünde ekran yanması şikayeti olanlar vardı bir araştırmanı öneririm
İlk kez duydum. Kaynak ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değmez.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
3 ay civarı kullandım. kamerayı çok kullanıyorum dersen kesinlikle değer. muhteşem görüntüler çekebilirsin. ben nakit ihtiyacımdan model düştüm.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,736
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sadece meraktan soruyorum yanlış anlama iPhone 15 pro Max çıkarsa onu da almayı düşünür müsün

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
ıphone se 2020 den ıphone 14 pro ya geçtim , 13 pro max den geçmeye değmez , ama şu var ki fiyatı artabilir yatırım olur.

Mr.Black

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Batuhan
kendi görüşümce zaten çok iyi bir telefonunuz var prof. seviyede fotoğrafçılık yapmıyorsanız gereksiz dinamik ada kamera ve işlemci için zaten çok iyi olan telefonunuzu değiştirmenize gerek yok bence iphone 678 SE 11 kullanmakta olan insanlara iphone 14 pro tavsiye ediyorum ancak sonraki serileri alanlar için çığır açan yenilikler pek fazla yok tabii ki ihtiyaçlar ve zevkler meselesi devreye giriyor ip14pro max in mükklemmel bir telefon oldupunh söylemektede fayda var alacaksanız 256 gb alın mutlaka Saniyede 30 kareye kadar 4K ProRes video kaydı seçeneği aktif oluyor 128 de ise 30 kareye kadar 1080p

Son düzenleme:

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
C.S.
Gereksiz olur. Ben olsam durduk yere 8 bin vermez, o 8 bini eğer yoksa, ipad , kulaklık vs almak için kullanırdım.

Pchazir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Alper acar
Ah şu insanlar parayı harcamaktan bıkmayacak

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
C.S.
İlk kez duydum. Kaynak ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değmez.
Twitterda bahsedildi. Sdn ve donanımhaber de bunu haberleştirdi. Apple, care + kapsamında gerekli onarımı yapmış.
Bence de mümkün değil, zira dinamik adadaki siyahlık, piksellerin kapatılması ile oluluyır. Bırakın yanmayı, yıllar sonra, ekranın en güzel gösteren kısmı dinamik adanın bulunduğu kısım olacak.
Yabancı kaynak linki bırakayım

Top Bottom