Neler Yeni

iPhone 14 Pro ölü piksel

auditoree

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Özer
Arkadaşlar selam, 5 aylık kullanımın ardından iPhone 14 Pro model telefonumda birkaç gün önce ekranda 1 adet ölü piksel tespit ettim. Garanti kapsamına giriyor sanırım. Ekran tamiratı olmuyor diye duymuştum, direkt ekranı mı değiştirirler yoksa yeni ürün mü verirler? Bir de ürün yurt dışı kayıtlı. Garanti süreci nasıl işler? Faturayı isterler mi? Şimdiden teşekkür ederim.

donanimci98

80+ Bronze
Aldığın ürünün TR de garantili olup olmadığına bakmalısın. Her ürün TR de garantili değil. Çünkü ülke bazında parçalar değişebiliyor. Yurtdışı olduğu için fatura belki istenir. Ekran değişir büyük ihtimalle hata tespit edilirse. Servise sormak en mantıklısı.

auditoree

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldığın ürünün TR de garantili olup olmadığına bakmalısın. Her ürün TR de garantili değil. Çünkü ülke bazında parçalar değişebiliyor. Yurtdışı olduğu için fatura belki istenir. Ekran değişir büyük ihtimalle hata tespit edilirse. Servise sormak en mantıklısı.
Baktım benim model global 1 senelik garanti kapsamına giren model, o konuda sıkıntı yok. Ama faturayı bulamadım kesin istemeleri durumunda ne yapacağım?

şahin doğan

80+ Platinum
Önceden garanti kapsamına giriyordu ama artık girmiyor diye biliyorum. Apple desteğe bağlanarak bilgi al. Eğer garanti kapsamına giriyorsa %99 cihaz değişir, %1 ekran.

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
mert kurtulus
telefonun faturası var mı yok mu ?
Varsa apple kendi servisine değil 2 servisleri kvk troy tarzı servislere gönderiyor yurt dışı cihazları. Faturan yoksa geçmiş olsun kullanmaya devam et bakmazlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,090
Üyeler
153,167
Son üye
Paulbiyas
Top Bottom