Neler Yeni

🔥İndirim İphone 15 128GB 47,999₺🔥Amazon

TheworstD32132

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Sencer
Ee 3080 kaç para ki
Evga Ftw3 ultra modeli güzel kardeşim, kaldı ki sistem bileşenlerim abidik gubidik serbest piyasasından dolayı 65bin TL ediyor, sende gidip (ülkemizde) diğer telefonlara kıyasla daha fazla bol vergi alan 60 herzcik 128 gebecik aypon 15 ini alıp bırawil stars oynayabilirsin.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
Evga Ftw3 ultra modeli güzel kardeşim, kaldı ki sistem bileşenlerim abidik gubidik serbest piyasasından dolayı 65bin TL ediyor, sende gidip (ülkemizde) diğer telefonlara kıyasla daha fazla bol vergi alan 60 herzcik 128 gebecik aypon 15 ini alıp bırawil stars oynayabilirsin.
65 bin lirayla zengin mi oldun onu anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefondan anlayanlarin alacağı bir sey değil ztn
Sende ne var?

TheworstD32132

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Sencer
65 bin lirayla zengin mi oldun onu anlamadım.

Sende ne var?
Zenginim demedim, sadece arkadaş "ahahahah parası yok aypona sallıyor" demiş o kadar. Ve herkes böyle demeye devam ediyor, işin şakası artık fakir bile kredi çekip 15 pro max alıyor. Pro modeller cidden güzel (titanyum kenarlar hariç) ama düz modeller bu fiyatı haketmiyor, ve ben emulator oyunları oynadığım için iOS'ta bana hitap etmiyor ve bu ülkede diğer telefonlara kıyasla iPhone lara daha fazla vergi alındığı bir gerçek.

şahin doğan

80+ Platinum

Yukimiya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ali Çabuk
Her şey bilgisayar değil dostum.

şahin doğan

80+ Platinum

Gjea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Gökhan Kundakçı
Zaten 49a hep satılıyor

TheworstD32132

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Sencer
Özelliklerini sana tam potansiyel kullandırtmayan, telefon senin değilmiş gibi davranan, 2 katı para alıp, ülkemizde diğer amiral cihazlardan 2 kat daha fazla olan diğer yandan 4K da takılıp, max 3x 4x zoom yaptıran, eski özellikleri yeni gibi tanıtan, 50K ya 60 hz ekran sata usb 2.0 kullanıp devrim diyen, soğutma sistemi olmayan, soğüslenip kapitalist popüler kültür kölesi elmaya tapmaya devam (aha geliyorlar, geldiler bile :d) Umarım daha da soğüşler, gerçekten Apple'ı taktir ediyorum adamlarda ki zeka hic kimsede yok, umarım daha da enayi soğüşlerler.

Yukimiya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ali Çabuk
Okumadan niye önüne geleni toksik yapma peşindesiniz ki, git animeni izle kaybol.
xd

Özelliklerini sana tam potansiyel kullandırtmayan, telefon senin değilmiş gibi davranan, 2 katı para alıp, ülkemizde diğer amiral cihazlardan 2 kat daha fazla olan diğer yandan 4K da takılıp, max 3x 4x zoom yaptıran, eski özellikleri yeni gibi tanıtan, 50K ya 60 hz ekran sata usb 2.0 kullanıp devrim diyen, soğutma sistemi olmayan, soğüslenip kapitalist popüler kültür kölesi elmaya tapmaya devam (aha geliyorlar, geldiler bile :d) Umarım daha da soğüşler, gerçekten Apple'ı taktir ediyorum adamlarda ki zeka hic kimsede yok, umarım daha da enayi soğüşlerler.
Dışarıda 3080im var diye övünmeye devam

xd

Dışarıda 3080im var diye övünmeye devam
Her zaman konusunu açmaya çalışıyorsundur, keşke bende övünsem hep

Top Bottom