Neler Yeni

iPhone 15 alınır mı?

tr3sera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Deniz
iPhone 15 almayı düşünüyorum 16nın fiyatı ne olur belli değil zaten bütçem 15 için bile sınırda diyebilirim. İkinci el telefon önerisi istemiyorum lütfen sadece sıfır bakıyorum ne yapmamı önerirsiniz?

Ege_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Ege
Iphone 16'nın çıkmasına 1 ay kalmış bence düz 15 almak yerine bekle.
Dedikleri gibi A18 işlemci ile gelecekse Iphone 16 beklemeye değer ayrıca yapay zeka desteği de bekleniyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Umut Yıldız
iPhone telefon ları ben önermiyorum 1.hem o para ya yazık onun yerine gidip kral yeni PC alsan daha iyi iPhone niye kötü diyorum açıklim 1.Çok fazla uygulama desteği yok
2.Marketten hariç başka biyerden uygulama kuramasın
3.Bişey satın alacaksın android ucuzken iPhone daha pahalı alıyorsun
Yani kral illah telefon alacaksın kral git android telefon al daha iyi hem android çok güzel telefonlar var ve fiyatları okadar çok pahalı değil iPhone gibi ama kral karar senin

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Toprak
iPhonelarda düz model almak mantıksız. Gerek kamera gerek ekran gerek donanımsal olarak paralarını haketmiyorlar. Eğer android sorun olmaz ise s23 ultra bakılabilir. Eğer ios zorunlu ise alabilirsiniz. Ama 60hz ekrana 50k vermek ne kadar mantıklı bilmiyorum. Telefonun tüm premiumluğunu alıyor.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Toprak
iPhone telefon ları ben önermiyorum 1.hem o para ya yazık onun yerine gidip kral yeni PC alsan daha iyi iPhone niye kötü diyorum açıklim 1.Çok fazla uygulama desteği yok
Yani kral illah telefon alacaksın kral git android telefon al daha iyi hem android çok güzel telefonlar var ve fiyatları okadar çok pahalı değil iPhone gibi ama kral karar senin
Kral ios farkı var. O yazılımı bile yeter.

tr3sera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iPhonelarda düz model almak mantıksız. Gerek kamera gerek ekran gerek donanımsal olarak paralarını haketmiyorlar. Eğer android sorun olmaz ise s23 ultra bakılabilir. Eğer ios zorunlu ise alabilirsiniz. Ama 60hz ekrana 50k vermek ne kadar mantıklı bilmiyorum. Telefonun tüm premiumluğunu alıyor.
120hz android denedim ekran çok hızlı evet ama yumuşaklık ve pürüzsüzlük yok gerçekten animasyon olarak
Mesaj otomatik birleştirildi:

app storeda bulunmayan bir uygulamaya daha ihtiyaç duymadım açıkçası ve zaten telefon romlamaktan dışarıdan uygulama yüklemekten falan anlamam
zaten iyi bir bilgisayarım var dostum, hem bilgisayara ihtiyacım olsa zaten telefona bütçe ayırmazdım veya gelip bu konuyu açmazdım

Iphone 16'nın çıkmasına 1 ay kalmış bence düz 15 almak yerine bekle.
Dedikleri gibi A18 işlemci ile gelecekse Iphone 16 beklemeye değer ayrıca yapay zeka desteği de bekleniyor.
çok az vakit kalmış evet ama ne kadar fiyattan çıkar ve eski modellerin piyasası ne olur bilemiyorum

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Toprak
120hz android denedim ekran çok hızlı evet ama yumuşaklık ve pürüzsüzlük yok gerçekten

app storeda bulunmayan bir uygulamaya daha ihtiyaç duymadım açıkçası ve zaten telefon romlamaktan dışarıdan uygulama yüklemekten falan anlamam
zaten iyi bir bilgisayarım var dostum, hem bilgisayara ihtiyacım olsa zaten telefona bütçe ayırmazdım veya gelip bu konuyu açmazdım
Tabi androidden Android'e değişir ama 60hz çok fazla sirittgini söyleyebilirim. Çok sorun değil ise iPhone 15 alın geçin.

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Mert Aksu
Telefonla bilgisayarı kıyaslamak? ona bakılırsa o parayı telefona vereceğine gitsin cg alsın yatarak sürsün daha iyi. Bu nasıl bir kafa yapısı?

üstelik app store gayet geniş hacime sahip bir market uygulaması, sanki android alanlar ne kadar kullanıyor apk özelliğini? Üstelik iPhone a 3. parti uygulama indirilebiliyor yıllardır. Benim cihazımdaki minecraft bile 3. parti bir uygulama, araştırırsanız marşınıza çıkar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Umut Yıldız
Telefonla bilgisayarı kıyaslamak? ona bakılırsa o parayı telefona vereceğine gitsin cg alsın yatarak sürsün daha iyi. Bu nasıl bir kafa yapısı?

üstelik app store gayet geniş hacime sahip bir market uygulaması, sanki android alanlar ne kadar kullanıyor apk özelliğini? Üstelik iPhone a 3. parti uygulama indirilebiliyor yıllardır. Benim cihazımdaki minecraft bile 3. parti bir uygulama, araştırırsanız marşınıza çıkar.
Kral sadece fikrimi söyledim

ahmetwilliam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Ahmet
16 düz kamera dizilimi cok kotu yani igrenc.
Ya 15 duz alin yada 16 pro

LoserIl

80+ Bronze
Kral ios farkı var. O yazılımı bile yeter.
İosta uygulamaları istediğin yere koyma özelliği yeni geldi ya onla alakalı videolar çıktı dalga geçen çok gülmüştüm gerçekten böyle bir şeyi neden bu kadar geç eklediler anlamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,698
Üyeler
152,943
Son üye
ahmetdnmz000
Top Bottom