Neler Yeni

iPhone 15 alınır mı?

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Shoto Todoroki
iPhone 15 almayı düşünüyorum 16nın fiyatı ne olur belli değil zaten bütçem 15 için bile sınırda diyebilirim. İkinci el telefon önerisi istemiyorum lütfen sadece sıfır bakıyorum ne yapmamı önerirsiniz?
16 bekle.

RTX 4060 TI

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
kaanzi
Salla gtsin ayfonu s24 al daha iyi

tr3sera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Deniz
İosta uygulamaları istediğin yere koyma özelliği yeni geldi ya onla alakalı videolar çıktı dalga geçen çok gülmüştüm gerçekten böyle bir şeyi neden bu kadar geç eklediler anlamadım
evet o bahsettiğiniz kişiselleştirme özelliği ve ipadlere hesap makinesinin yeni gelmesi kesinlikle kabul edilemez ve çok komik haklısınız
fakat önemli bir durum var ki insanlar androidin yıllar önce koymuş olduğu özelliği apple yeni getirince biraz fazla eleştiriyor haklı olarak. Mesela samsungun zamanında airdrop benzeri iki cihazı yan yana getirince çalışan s beam özelliği vardı. Apple bunu ios17de getirdi herkes dalga geçti fakat samsung bunu şuan kullanmıyor, eskiden yaptığı teknolojiyi çöpe attı apple ise geçmiştekinin daha iyisini yaptı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Umut Yıldız
fikrin telefonla bilgisayarı kıyaslamaksa lütfen bir daha fikrini belirtme
Kral ben fiyat açınsan söyledim hemde kötü yanlarını söyledim iPhone nenin yani ben demedim iPhone hiç almayın demedim önermiyorum dedim sen niye bukadar büyüttün anladım iPhone daha iyi android telefonlarda var bide herkes iPhone sevmek zorunda değil

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
Kral ben fiyat açınsan söyledim hemde kötü yanlarını söyledim iPhone nenin yani ben demedim iPhone hiç almayın demedim önermiyorum dedim sen niye bukadar büyüttün anladım iPhone daha iyi android telefonlarda var bide herkes iPhone sevmek zorunda değil
rahatsız mısın dostum ben sana apple iyi android kötü mü dedim ben sana sen windows işlerim sistemli kocaman cebine koyup taşıyamayacağın bir cihazı bir telefon ile kıyaslıyorsun. ADAM BİLGİSAYARI CEBİNE SOKUP MU TAŞISIN NE ANLATIYORSUN?! Şu foruma yaş sınırı gelsin artık.

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
Kral ben fiyat olarak kıyasladım ama yani o fiyata güzel PC ler var PC alın bence dedim daha iyi dedim ama herkes göre değişiyor
konuştukça batıyorsun adam telefon alıcam diyor sen pc al diyorsun. Yok bence motor alsın konuşacağı adamın direkt yanına gidip söyler ne diyecekse telefon faturası da ödemez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,978
Üyeler
156,416
Son üye
yamall
Top Bottom