Neler Yeni

İphone 15 dayanıksız mı?

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Alper Kaplan
Merhabalar iphone 15 almayı düşünüyorum. bazı forumlarda veya yorumlarda iphone 15in dayanıksız olduğu söyleniyor. Açıkcası bu beni korkutuyor. Ben genellikle fermuarlı cep giydiğim için dışarıda telefonu düşürmem arada farketmeden cebimi otobüste falan kenarlara çarpıyorum ondan zarar gelmedi hiç şimdiki telefonuma. Evde ise zaten yer parke düssede zarar gormez diye düşünüyorum kılıf ve koruma cam alacağim fakat kameraya bir koruma almayacağım. 15 söylendiği kadar dayanıksızmı yoksa uydurmadan ibaret mi?

Gloxy

80+ Bronze
Merhabalar iphone 15 almayı düşünüyorum. bazı forumlarda veya yorumlarda iphone 15in dayanıksız olduğu söyleniyor. Açıkcası bu beni korkutuyor. Ben genellikle fermuarlı cep giydiğim için dışarıda telefonu düşürmem arada farketmeden cebimi otobüste falan kenarlara çarpıyorum ondan zarar gelmedi hiç şimdiki telefonuma. Evde ise zaten yer parke düssede zarar gormez diye düşünüyorum kılıf ve koruma cam alacağim fakat kameraya bir koruma almayacağım. 15 söylendiği kadar dayanıksızmı yoksa uydurmadan ibaret mi?

Hocam 14. dakikadan sonrasını izlersen bir fikir verebilir. İphone almak için özel bir sebebin var mı bilmiyorum ama f/p olarak ben tercih etmezdim

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hocam 14. dakikadan sonrasını izlersen bir fikir verebilir. İphone almak için özel bir sebebin var mı bilmiyorum ama f/p olarak ben tercih etmezdim
S20 kullanıcısıyım s23 veya s24 almak istemiyorum zaten babam kullanıyor güzel fakat farklılık olsun istedim birazda hz olayına takılmıyorum oyun oynamam telefonda o yüzden 15 mantıklı geldi çok çok bütcemi zorlasam 15 pro alabilirim ama gerek yok diye düşünüyorum zorlamaya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bjrde bu 15 pro max hocam ben düz 15 diyorum arka kasaları farklı

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Feyzan Mutluay
titanyum çerçeve, cam arka yüzey 15 diğer modellere göre evet dayanıksız fakat düzgün korursaniz çok problem olmaz

Top Bottom