Neler Yeni

iPhone 15 pro Max için

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Gökdeniz KARAKAŞ
Arkadaşlar selamlar, 15 pro max aldım, şimdi de telefonu korumak için kılıf, kamera koruması, kırılmaz cam alicam ayrıca şarj cihazı ve kendi gelen kablosu yetersiz ise kablo da alicam. Apple'ın kendi magsafe kılıfı gerçekten iyi korur mu, almak mantıklı mı? Bildiğime göre 25w hızlı şarj destekliyor ama Apple'ın 25w adaptörünü bulamadım. Bu konular hakkında önerilerini ve yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Çağatay
Arkadaşlar selamlar, 15 pro max aldım, şimdi de telefonu korumak için kılıf, kamera koruması, kırılmaz cam alicam ayrıca şarj cihazı ve kendi gelen kablosu yetersiz ise kablo da alicam. Apple'ın kendi magsafe kılıfı gerçekten iyi korur mu, almak mantıklı mı? Bildiğime göre 25w hızlı şarj destekliyor ama Apple'ın 25w adaptörünü bulamadım. Bu konular hakkında önerilerini ve yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
15 pro aldım bu hafta, şarj olarak 20w destekliyor ve apple ın var onu alabilirsiniz. Alternatif olarak Anker 20w düşünebilirsiniz. Kutudan çıkan kablo yeterli zaten orjinal kablo. Kılıf olarak Spigen rugged armor mag tercih ettim baya kaliteli koruyucu kılıf. Cam filmini de kılıfa göre kestirip taktırdım telefoncuda yoksa hazır satılan cam filmleri kılıfla kullanılmıyor çıkıyor hemen.

Top Bottom