Neler Yeni

İPHONE 15 VS İPHONE 15 PRO

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Shoto Todoroki
düz modelde üstün oyun performansı alınır a16 var 14 pro kullanmış biri olarak söylüyorum fazla fazla yeter işini görür.
Doğru karşılar ama vaktini telefonla çok geçiren birisi anladığım kadarıyla bu yüzden daha yüksek hz daha iyi bir şarj performansı daha iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ckcnbzz
Hocam toplam ana para 75 çıkıyor güzel bir motor al daha iyi :)
ben arabacıyım hocam 😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doğru karşılar ama vaktini telefonla çok geçiren birisi anladığım kadarıyla bu yüzden daha yüksek hz daha iyi bir şarj performansı daha iyi olur.
ya sadece hz ve biraz daha fazla kamera performansı için 25k çok değil mi

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
daha iyi şarj isterse 15 plus var hz değeri 60hz kullandıysa çok fark etmez ama samsung tarafında s23-s24-s21-s21fe-s22-s23fe gibi telefonlar kullanmışsa 60 hz kötü gelebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ckcnbzz
daha iyi şarj isterse 15 plus var hz değeri 60hz kullandıysa çok fark etmez ama samsung tarafında s23-s24-s21-s21fe-s22-s23fe gibi telefonlar kullanmışsa 60 hz kötü gelebilir.
hayatımda hiç 120 hz kullanmadım

İlla iPhone almak istiyorsan tercihim 15 pro olur hocam yoksa android tarafında 50 bin TL'ye daha iyileri var.
tamamdır hocam sağolun

eneskaya6

80+ Silver
İş icin kullanmayacaksan gündelik kullanıp oyun sosyal medya vs icin pro hayatinin en gereksiz seyi. Arada %50 fark verip o farklarin hicbirini kullanmayacan ne isine yarayacak? Düz al gec

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ckcnbzz
İş icin kullanmayacaksan gündelik kullanıp oyun sosyal medya vs icin pro hayatinin en gereksiz seyi. Arada %50 fark verip o farklarin hicbirini kullanmayacan ne isine yarayacak? Düz al gec
yani bence de 25k için değmez be

eneskaya6

80+ Silver
15 kullaniyorum cekimlerde yapıyorum ne baska özellik ne baska telefon aradım. İlerde performans yetmezse değişirim suan icin cok gereksiz o fiyat farkı.
Kamerası da on numara. 14 pro ile benzer kameraları ama pro serisin 3. Lensi 14 pro yu biraz daha yukarı tasiyor

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
ben arabacıyım hocam 😄

ya sadece hz ve biraz daha fazla kamera performansı için 25k çok değil mi
15 Pro artısı hocam işlemci kamera oyun konusunda yeni çıkacak özel oyunlar olacak eğer bu kadar istiyorsan pro al eğer beni normal oyunlar tatmin etsin 15 pro ya yakın kamera performansı almak isterim dersen 15 çünkü 14 pro nun kaliteli kamerasını kullanıyor heleki portre modunda gayet iyiydi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ckcnbzz
15 kullaniyorum cekimlerde yapıyorum ne baska özellik ne baska telefon aradım. İlerde performans yetmezse değişirim suan icin cok gereksiz o fiyat farkı
hocam hazır bulmuşken deneyimlerinizi anlatır mısınız beğenmediğiniz bir özellik var mı

15 Pro artısı hocam işlemci kamera oyun konusunda yeni çıkacak özel oyunlar olacak eğer bu kadar istiyorsan pro al eğer beni normal oyunlar tatmin etsin 15 pro ya yakın kamera performansı almak isterim dersen 15 çünkü 14 pro nun kaliteli kamerasını kullanıyor heleki portre modunda gayet iyiydi.
o zaman 15i tercih ediyorum hocam sağolun

eneskaya6

80+ Silver
hocam hazır bulmuşken deneyimlerinizi anlatır mısınız beğenmediğiniz bir özellik var mı
Tek beğenmediğim yani sicaklarin baslamasiyla telefon ısınıyor zaman zaman. Onun dışında hicbir sorunu vs yok klasik iphone. Kamerası ile edit vs yapiyorum orta düzeyde

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
hocam ayrıca renk konusuna karışmak istemem ama beyaz ile siyah alın düz modelde onun dışındakiler tutmuyor ben olsam beyaz alırım ayrıca pro alırsanızda natural titanyum ile siyah gayet iyi benim tercihim siyahtan yana olurdu.

Top Bottom