Neler Yeni

Öneri Iphone 6 nereden alınır?

dextrous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Yerlikaya
Arkadaşlar bir iş için özellikle iphone 6 almam gerekiyor. Sizce nereden almalıyım? Yenilenmiş cihaz mı alayım yoksa sarı siteden temiz ikinci el mi alayım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Palo DAYI

80+ Silver
benım pederde var ben elımdekı telefonu ona verıp yenı telefon alıcam ıstersen konusuruz

dextrous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Yerlikaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benım pederde var ben elımdekı telefonu ona verıp yenı telefon alıcam ıstersen konusuruz
Hacım gün içinde aktif kullanacağım için pil sağlığı önemli. Ayrıca kasma, donma, soğukta kapanma vs. var mı?

Palo DAYI

80+ Silver
Hacım gün içinde aktif kullanacağım için pil sağlığı önemli. Ayrıca kasma, donma, soğukta kapanma vs. var mı?
kapanma donma yokta pıl saglıgını bılmıyorum suanda ıste kendısı gelınce bakarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

kapanma donma yokta pıl saglıgını bılmıyorum suanda ıste kendısı gelınce bakarım
yalnız elden satarım haberınız olsun Bursa'dayım

dextrous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Yerlikaya

yalnız elden satarım haberınız olsun Bursa'dayım
Maalesef elden alamam hacım.

serhattt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Serhat Gül
2. el alacağın iphone 6'nın pili %100 gözükecek , yeni pil takılınca 100'de takılı kalıyor.
1 ay kullanmıştım iphone 6 pili hemen bitiyor 2 saat belki sürüyodur. Çabuk ısınıyor çok ısınıyordu. Kapanma pilden dolayı oluyordu.

dextrous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Yerlikaya
2. el alacağın iphone 6'nın pili %100 gözükecek , yeni pil takılınca 100'de takılı kalıyor.
1 ay kullanmıştım iphone 6 pili hemen bitiyor 2 saat belki sürüyodur. Çabuk ısınıyor çok ısınıyordu. Kapanma pilden dolayı oluyordu.
Yenilenmiş cihaz almaya karar verdim hocam. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,108
İsim
kilan embappe
Sarı Siteden alabilirsiniz. Yenilenmiş almayın.

Ve 6 yerine 6S almanız bin defa daha iyi olur kullanacaksanız tabii, kullanmayacaksanız mesela yd cihaza vgeri paylaşımı yapmak için alıyorsanız 6 alın.

dextrous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Yerlikaya

Ve 6 yerine 6S almanız bin defa daha iyi olur kullanacaksanız tabii, kullanmayacaksanız mesela yd cihaza vgeri paylaşımı yapmak için alıyorsanız 6 alın.
Hocam neden yenilenmiş almayayım sıkıntılı mı oluyorlar? Senatech firmasından alacaktım. Google yorumları iyi gibiydi. A kalite, garanti ve iade hakkı vs. sunuyorlar. Sarı siteden aldığımda çıkma ve kullanılamaz halde bir telefon almak istemiyorum. Ayrıca telefonu günde bir iki saat iş için kullanacağım. Şahsi telefonum farklı olacak.

Ayrıca ios 14 altı bir cihaz almak zorunda olduğum için 6 almayı düşünüyordum.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,108
İsim
kilan embappe
Hocam neden yenilenmiş almayayım sıkıntılı mı oluyorlar? Senatech firmasından alacaktım. Google yorumları iyi gibiydi. A kalite, garanti ve iade hakkı vs. sunuyorlar. Sarı siteden aldığımda çıkma ve kullanılamaz halde bir telefon almak istemiyorum. Ayrıca telefonu günde bir iki saat iş için kullanacağım. Şahsi telefonum farklı olacak.

Ayrıca ios 14 altı bir cihaz almak zorunda olduğum için 6 almayı düşünüyordum.
Yenilenmiş ürünler "yenilenirken" orjinal parçalar kullanılmıyor hocam, hiçbiri orjinal değpil o parçaların, ekran ve batarya en yaygınları. 1 yıl garanti veriliyor sonra dayanmıyor zaten.

dextrous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Yerlikaya
Yenilenmiş ürünler "yenilenirken" orjinal parçalar kullanılmıyor hocam, hiçbiri orjinal değpil o parçaların, ekran ve batarya en yaygınları. 1 yıl garanti veriliyor sonra dayanmıyor zaten.
Hocam sarı siteden alsam daha kötü olma şansı yüksek değil mi? Garanti ve iade yok sonuçta.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
easycep üzerinde güzel cihazlar denk geliyor veya eğer zorunlu değilse iphone 6 daha iyi bişey istiyorum dersen bulundun yer sınır kapılarına yakınsa orda gümrükte takılan telefonlar oluyor ülkeden çıkarken veya sokmaya çalışılan o cihazlarada bakabilirsin iphone 7 8 felan vardı gördüm fiyatlarıda gayet uygundu 1500tl 7s vardı mesela

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,774
Üyeler
147,606
Son üye
Shelteather
Top Bottom