Neler Yeni

Öneri İkinci el iPhone SE (3. Nesil) alınır mı?

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
922
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Ben zaten Touch ID ve küçük ekran seven birisiyim. Zaten bende iPad var. Video falan tabletten izlerim. Siz yani alınır diyorsunuz?
o zaman kesinlikle alınır diyorum hocam

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alınabilir. Ama bu kadar küçük telefon kullanır mısın kendine sor. Gerçekten küçük ekranı var. Donanımı güçlü, güncel telefon ama ekran ve bataryası seni üzebilir.
Babamda iPhon SE (2. Nesil) var. Hoşuma gidiyor yani. Büyüklüğü bence tam ideal.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Ahmet Şeker
Büyüklüğünü seviyorsan taş gibi cihaz en f/p iphone bile olabilir pek sevilmeme sebebi ekran boyutu ve faceid olmaması. Ben de mesela bu sebeplerden dolayı xs almıştım. Bunları dert etmeyenler için harika.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,364
İsim
Hasan Ali
Babamda iPhon SE (2. Nesil) var. Hoşuma gidiyor yani. Büyüklüğü bence tam ideal.
evet ya şimdiki androidler utanmasalar tablet yapacaklar telefonu se ve miniler çok güzel ama maalesef pil 80/85 altına düşünce powerbank taşımak şart oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
iPhone SE buldum Sahibinden’den. 11.000-12.000₺ fiyat aralığında. Pil %89. Garantisi var, TR cihazı. Hala alınır mı? Bence güzel telefon ama çıkış yılı 2022. 2 yıllık telefon. Bu fiyatlarda sıfır veya ikinci el telefon önerisi yapabilirsiniz. Önceliğim TR cihazı olması.

@şahin doğan Hocam telefon denince aklıma ilk siz geliyorsunuz. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam konuyu okumadım ilk mesajınız üzerinden yazıyorum. Biz telefoncu olduğumuz için az çok piyasayı bildiğimden iphone se ler alınmaz diyorum. Satarken çok sıkıntı yaşarsınız. Elinizde çok bekler. Onun haricinde se 22 o fiyatlara rakipsiz gibi bir şey. Tekrar söylüyorum bir telefoncuya götürseniz aldığınız fiyatın çok altında fiyat verir.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam konuyu okumadım ilk mesajınız üzerinden yazıyorum. Biz telefoncu olduğumuz için az çok piyasayı bildiğimden iphone se ler alınmaz diyorum. Satarken çok sıkıntı yaşarsınız. Elinizde çok bekler. Onun haricinde se 22 o fiyatlara rakipsiz gibi bir şey. Tekrar söylüyorum bir telefoncuya götürseniz aldığınız fiyatın çok altında fiyat verir.
Satmayı düşünmüyorum. Gitti yere kadar kullanacağım alırsam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Bünyamina

80+ Gold
Nerede olduğunuza, müşterilerinize, çevrenin etkilerine vb bir sürü etken var satıp satamayacağınız hakkında.

Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Param güvende ile alırım heralde, telefon Bursa‘da ben Adana‘da.
Hocam tek cümleyle; iphone cihazlarda görmediğiniz telefonu almayın. 12k için kaç yüz lira pg bedeli vereceksiniz. İphone dışında bir cihaz olsa tamam derim ama pg ile iphone alınmaz.
Nerede olduğunuza, müşterilerinize, çevrenin etkilerine vb bir sürü etken var satıp satamayacağınız hakkında.
Haklısınız genel manada bulunduğum şehir Samsun için konuşuyorum. Samsun genelinde se modelleri çok bekliyor, bir nevi eski mercedesler gibi. Beklersiniz beklersiniz ne zaman satılacağı belli olmaz.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam tek cümleyle; iphone cihazlarda görmediğiniz telefonu almayın. 12k için kaç yüz lira pg bedeli vereceksiniz. İphone dışında bir cihaz olsa tamam derim ama pg ile iphone alınmaz.

Haklısınız genel manada bulunduğum şehir Samsun için konuşuyorum. Samsun genelinde se modelleri çok bekliyor, bir nevi eski mercedesler gibi. Beklersiniz beklersiniz ne zaman satılacağı belli olmaz.
Neden alınmaz? Bir nedeni vardır herhalde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Neden alınmaz? Bir nedeni vardır herhalde.
Hocam daha önceden biz de telefoncu olarak sahibşnden letgo üzerinden telefon alış verişi yaptık lakin şehir dışındaki bir iphone 11 için iphone ustamızla görüştüğümüzde internet üzerinden görünen resimlerle alınan cihazlarda işlem yapılmış olma ihtimali, kasa kozmetiğinin kötü olma ihtimali çok daha yüksek oluyor demişti. Ayrıca görmeden aldığınız bir cihazda kutusu faturası gelir mi vs. vs. bir sürü sebep var. Ne olur en kötü ihtimalle iade edersiniz ama neredeyse 1k yı pg ye verdikten sonra aynı telefonu alamayabilirsiniz. Pil sağlığı daha düşük garantisi daha düşük bir cihaz alın ama görerek alın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğim gibi iphone larda geçerli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,828
Üyeler
141,053
Son üye
shezy
Top Bottom