Neler Yeni

iPhone 6s üstü telefon önerisi

baykemal

80+ Bronze
Bütçe
4000
Şuanda iPhone 6 kullanıyorum ve iOS sürümünden kaynaklı doğru düzgün hiçbir şey indiremiyorum. 6S ve üstü bir model almayı düşünüyorum. Bütçem olsaydı iPhone x vb. bir model alacaktım fakat bütçem çok düşük. En fazla 4-5k. Sahibinden üzerinden Param Güvende ile alacağım. Sizce hangi iPhone modelini almalıyım? Eğer normal hali ve plus hali arasında fiyat farkı düşükse Plus almak tercihimdir. Ayrıca link olarak atabilirmisiniz? Depolama en az 32-64 GB olursa iyi olur. 3-4 yıl kullanabileceğim bir şey olması gerekiyor. En kötü 2-3 yılda olur. Renk tercihim siyah.

Not: Android önerecekseniz hiç önermeyin. Android almak istemiyorum.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şuanda iPhone 6 kullanıyorum ve iOS sürümünden kaynaklı doğru düzgün hiçbir şey indiremiyorum. 6S ve üstü bir model almayı düşünüyorum. Bütçem olsaydı iPhone x vb. bir model alacaktım fakat bütçem çok düşük. En fazla 4-5k. Sahibinden üzerinden Param Güvende ile alacağım. Sizce hangi iPhone modelini almalıyım? Eğer normal hali ve plus hali arasında fiyat farkı düşükse Plus almak tercihimdir. Ayrıca link olarak atabilirmisiniz? Depolama en az 32-64 GB olursa iyi olur. 3-4 yıl kullanabileceğim bir şey olması gerekiyor. En kötü 2-3 yılda olur. Renk tercihim siyah.

Not: Android önerecekseniz hiç önermeyin. Android almak istemiyorum.
Bu bütçede alacağın bir cihaz seni Max 1 yıl falan götürür, bence biraz birikim yapıp ikinci elden s10 falan almaya çalışın ya da 8 plus.

şahin doğan

80+ Platinum
Detaylı araştırma ile 7 Plus bulursun 4000-4200'e.

şahin doğan

80+ Platinum

şahin doğan

80+ Platinum
Bazıları çok uçuk fiyatlar koyuyor. Bazıları ise aşırı düşük fiyat koyuyor. Hangi özelliklerin olmasına dikkat etmeliyim?
Pil %85 altı olmasın, Touch ID çalışıyor olsun.

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
839
İsim
Semi kaan Çakır
Bu fiyatlara Maks ip7+ düşer . Onunda desteği kesildi ve ben kullandığım süre boyunca bu cihaza gıcık olmustum . Bütçeyi arttırıp ip8+ bakın derim . Onunda desteği kesildi ama en azından daha iyi bir cihaz .

baykemal

80+ Bronze
Pil %85 altı olmasın, Touch ID çalışıyor olsun.
Bu fiyatlara Maks ip7+ düşer . Onunda desteği kesildi ve ben kullandığım süre boyunca bu cihaza gıcık olmustum . Bütçeyi arttırıp ip8+ bakın derim . Onunda desteği kesildi ama en azından daha iyi bir cihaz .
Bütçeyi biraz arttırmayı deneyeceğim. Pil değişmiş bir cihaz alırsam sorun olur mu?

baykemal

80+ Bronze
Pili değişmemiş bulman çok zor, eski cihazlar. %100 yazanların bir çoğu değişmiş oluyor zaten. Touch id ve true tone çalışıyor olması şart ama.
Umarım düzgün bir cihaz alabilirim. Sahibinden Param Güvende ile taksit yapıyor mu? Yapıyorsa vade farkı ne kadar?

Top Bottom