Neler Yeni

Öneri iPhone 7 plus vs note 8 pro

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Musab Güner
İlgilendiği Kategoriler
R6
Merhabalar note 8 pro kullanıyorum kamera konusunda memnun değilim 7plus a geçmeyi düşünüyorum 7plus kamera olarak 8pro dan iyi midir ve instagram da kaliteyi bozar mi biliyorsunuz andiroid de 4k bile bile video çeksen kaliteyi bozuyor ios da da öyle mi?

Golf 4 R32

80+ Silver
andiroid de 4k bile bile video çeksen kaliteyi bozuyor ios da da öyle mi?
Android ama hangi android? Modele göre değişir. Ayrıca 7 plus'a geçmek bence mantıklı. Note 8 pro oyun telefonu zaten. Ayrıca iphone telefonlar instagramda her zaman daha iyi performans veriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Musab Güner
İlgilendiği Kategoriler
R6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Android ama hangi android? Modele göre değişir. Ayrıca 7 plus'a geçmek bence mantıklı. Note 8 pro oyun telefonu zaten. Ayrıca iphone telefonlar instagramda her zaman daha iyi performans veriyor.
%90 i bozuyor yanliş miyim?

MythPhantom

80+ Bronze
note 8 proyu bence hiç kullanma sat git 7 plus al kalite farkı görürsün
Mesaj otomatik birleştirildi:

note 8 pro oyun telefonu değil yanlış biliyorsun. rog phone oyun telefonu xiaomi değil

Golf 4 R32

80+ Silver
bir xiaomi fanı olarak kesinlikle 7 plus öneririm satın alırken değişeni var mı ve pil yüzdesine dikkat edin

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Ali
Merhabalar note 8 pro kullanıyorum kamera konusunda memnun değilim 7plus a geçmeyi düşünüyorum 7plus kamera olarak 8pro dan iyi midir ve instagram da kaliteyi bozar mi biliyorsunuz andiroid de 4k bile bile video çeksen kaliteyi bozuyor ios da da öyle mi?
Kamera olarak iPhone 7 Plus üzmez ancak şuan kullandığınız cihazın batarya performansı ve kapasitesi olarak üzer. Yeni bir batarya ve 128lik ise hala iş görür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Musab Güner
İlgilendiği Kategoriler
R6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Güncelleme desteği kesilmiş bir iPhoneye geçilmez. Özellikle de amaç uzun yıllar telefon kullanmaksa.

2 sene sonra instagram kullanamayacağın bir cihaz kalite bozsa ne olur bozmasa ne olur 😀

Ben iPhone alacağım diyorsanız biraz daha güncel cihazlara bakın. Bakamıyorsanız da Android ile yolunuza devam edin daha mantıklı olur.

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Instagram paylaşim kalitesi

Aynen öyle oyunlarda performanslı fakat 7 plus u tercih etmemiş sebebi kamesa açığı benim buradaki odağim kamera ve Instagram kalitesi onun haricinde internete girsin wp açsın yeter
iphone 8 alabilirseniz onu alın

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Musab Güner
İlgilendiği Kategoriler
R6
Güncelleme desteği kesilmiş bir iPhoneye geçilmez. Özellikle de amaç uzun yıllar telefon kullanmaksa.

2 sene sonra instagram kullanamayacağın bir cihaz kalite bozsa ne olur bozmasa ne olur 😀

Ben iPhone alacağım diyorsanız biraz daha güncel cihazlara bakın. Bakamıyorsanız da Android ile yolunuza devam edin daha mantıklı olur.
2 sene sonra telefon değiştirebilirim onda sıkıntı yok

Golf 4 R32

80+ Silver
Instagram paylaşim kalitesi

Aynen öyle oyunlarda performanslı fakat 7 plus u tercih etmemiş sebebi kamesa açığı benim buradaki odağim kamera ve Instagram kalitesi onun haricinde internete girsin wp açsın yeter
Evet dediğim gibi ios cihazlar instagram'da daha iyi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,647
Üyeler
145,225
Son üye
kylox
Top Bottom