Neler Yeni

İphone 8 kullananlar yardım

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bütçe
5000
Sarı sitede temizleri 5000 TL.
Ben takasa gireceğim için ortalama 2000Tl cebimden çıkacak.
Ama iphone 8 kullananlardan ve kullanmış olanlardan deneyim yorumlarını almak istiyorum tabii ki beklentime göre yorum yaparsanız daha yardımcı olursunuz :)
Beklentim günlük kullanımda 4 saat civarı bi ekran süresi alabilmek. Alacağım telefonun pil sağlığı asla %90 altı olmayacak.
Ara sıra pubg oynuyorum 1 2 el atıp çıkıyorum bu bağlamda da batarya performansından hariç ekran ergonomisi ve performans yorumu istiyorum sizden.
Ayrıca okula götürüyorum ve okula kablo adaptör taşımamak için kablosuz şarj destekli bir ajandam var ve bu kablosuz şarj telefonun batarya sağlığına doğrudan etki eder mi bilmek istiyorum.
Şu an fiyatı itibariyle en ucuz fiyatlı güncel iphone olduğu için bu telefonu tercih ediyorum ayrıca hafifliği de bana kalırsa çok önemli.
Dostlar işte genel olarak bahsedin kamerası performansı pili vesaire bahsedin. Telefonu en yakın zamanda alacağım android ve özellikle 8plus önerisine kapalıyım malum 8plus en az 7000TL fiyattan başlıyor.
teşekkürler

wetaxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Esad Çevikbaş
Sarı sitede temizleri 5000 TL.
Ben takasa gireceğim için ortalama 2000Tl cebimden çıkacak.
Ama iphone 8 kullananlardan ve kullanmış olanlardan deneyim yorumlarını almak istiyorum tabii ki beklentime göre yorum yaparsanız daha yardımcı olursunuz :)
Beklentim günlük kullanımda 4 saat civarı bi ekran süresi alabilmek. Alacağım telefonun pil sağlığı asla %90 altı olmayacak.
Ara sıra PUBG oynuyorum 1 2 el atıp çıkıyorum bu bağlamda da batarya performansından hariç ekran ergonomisi ve performans yorumu istiyorum sizden.
Ayrıca okula götürüyorum ve okula kablo adaptör taşımamak için kablosuz şarj destekli bir ajandam var ve bu kablosuz şarj telefonun batarya sağlığına doğrudan etki eder mi bilmek istiyorum.
Şu an fiyatı itibariyle en ucuz fiyatlı güncel iphone olduğu için bu telefonu tercih ediyorum ayrıca hafifliği de bana kalırsa çok önemli.
Dostlar işte genel olarak bahsedin kamerası performansı pili vesaire bahsedin. Telefonu en yakın zamanda alacağım android ve özellikle 8plus önerisine kapalıyım malum 8plus en az 7000TL fiyattan başlıyor.
teşekkürler
knk 8 güzel telefon fakat pubg de ısınma olur haberin olsun bide küçük telefon eğer büyük bi telefondan geçiyosan rahat oynayamazsın 8 plus çok güzel olurdu fakat kapalıyım demişsin kamerası gayet güzeldir hayırlı olsun

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk 8 güzel telefon fakat PUBG de ısınma olur haberin olsun bide küçük telefon eğer büyük bi telefondan geçiyosan rahat oynayamazsın 8 plus çok güzel olurdu fakat kapalıyım demişsin kamerası gayet güzeldir hayırlı olsun
param olsa 8 plus almayı çok isterdim hocam ama tüm paramı bi telefona vermek istemiyorum. Yardımınız için çok teşekkür ederim ısınma konusunu bende biliyorum onun için 100 200 liraya ek fan almam gerekebilir...

kasser

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Güray yılmaz
Çıktığından beri iphone 8 kullanıyorum. Bataryası değişmemişse pil sağlığı %90 üstü bulamazsın. Oyun oynarken kasıyor. İphone olmazsa olmaz diyorsan o bütçeyle imkansızı istiyorsun.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çıktığından beri iphone 8 kullanıyorum. Bataryası değişmemişse pil sağlığı %90 üstü bulamazsın. Oyun oynarken kasıyor. İphone olmazsa olmaz diyorsan o bütçeyle imkansızı istiyorsun.
hocam sizin telefon biraz eskimiş sanırım. dedikleriniz tabikide doğrudur kullanan biri yalan söylemez. Ama çıktığından beri kullanıyosanız işlemcisi mokoko olmuş gibi duruyor.

Rw1NNN

80+
Hocam biraz vakit geçmiş ama. Deji batarya taktırdım kendisine, orijinal bataryadan şuan %20-25 daha çok süre alıyorum. Ama genel olarak parlaklığa,uygulamaya bağlı 3-5 saat arası ekran süresi alabilirsiniz. Benim 2-2.5 saat ekran sürem var ve gün sonu 30-55 arası sarjım kalıyor. PUBG eskiden oynarken kasma yaşamadım ama şuan 5-6 senelik bir cihaz ve oyunda batarya performansı çok düşük su gibi içer bataryayı. 2 saat bile dayanmayabilir hatta o durumda. Kamerası gayet iyi, açık alanda hala çok güzel fotoğraf çekiyor kendisi. Normal kullanıcıysanız batarya harici üzmez sizi hala kasma donma yok arayüzde. Ekranı bildiğiniz üzere küçük, ben bundan ve bataryasından sıkıldığım için telefonu değişeceğim. Malum desteğide kesildi.

Top Bottom