Neler Yeni

Yardım İphone alacağım bakar mısınız? 13 beyaz renk aldım.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
ali
Beyler 3-4 ay sonra 15 pro max alacağım inşallah. Şuanda o süreye kadar kullanabileceğim instagrama aktif olarak motor videoları ve fotoğraf çekeceğim.Kamera ve oyun açısından şuanda bu akşam veya yarın 13 almayı düşünüyorum. 40 k civarına sizce alınır mı? s23 falan diyicek olan varsa bence demesin instagrama video-foto atarken çok kalite kaybı yaşadım androidlerde. Arkadaşımda s22 var o bile beni tatmin etmedi. Lütfen iphone :)

13 128gb beyaz renk aldım media markttan arkadaşlarr

Son düzenleme:

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
kurye ya da motorda aktif olarak telefon sabitleyici ile iphone kullanmanı önermem. İphone deki OİS ler zamanla bozuluyor garantisiz alırsan çok para çıkar cebinden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

256gb almanı öneririm. Pil çok önemli ise pro serisine göz atın. İphone 13 alabilirsin 256gb ideal. 128gb önermem video çekimleri için

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kurye ya da motorda aktif olarak telefon sabitleyici ile iphone kullanmanı önermem. İphone deki OİS ler zamanla bozuluyor garantisiz alırsan çok para çıkar cebinden.

256gb almanı öneririm. Pil çok önemli ise pro serisine göz atın. İphone 13 alabilirsin 256gb ideal. 128gb önermem video çekimleri için
Kurye değilim 12.sınıf öğrenciyim.Garantili alacağım sıfır.Telefon tutucularının titreşim önleyici modelleri var onları almayı düşünüyorum çünkü dediğiniz gibi hem ois hemde kamerada titreşim meydana geliyor aksi halde. Pil zaten 6-7 saat okuldayım o yüzden çok elimde olmayacağı için idare eder diye düşünüyorum.

Ek olarakda vodafone da 13 37 bin tl civarı 256 gb 41 k civarı hafızasının yeticeğini düşünüyorum.Zaten çoğunlukla pc ye atıyorum telefondakileri. 4-5 k fazladan veresim yok şuanda

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
Kurye değilim 12.sınıf öğrenciyim.Garantili alacağım sıfır.Telefon tutucularının titreşim önleyici modelleri var onları almayı düşünüyorum çünkü dediğiniz gibi hem ois hemde kamerada titreşim meydana geliyor aksi halde. Pil zaten 6-7 saat okuldayım o yüzden çok elimde olmayacağı için idare eder diye düşünüyorum.
iphone düz serilerde şansınıza bağlı oluyor. 3 tane iphone 12 kullandım 2sinde tiktok ta bile ısınıp parlaklık düşüyorken şuan 3. iphone 12im kullanıyorum ve ısınıpta ekran parlaklığının kısıldığını görmedim daha. Teknoloji şans işi. Hayırlı olsun keşke iphone 13i zamlardan önce alsaydınız. Yine de 1 ocaktan önce almaya bakın 1ocaktaki gelecek vergi zamları ile ekstra zamlanacağını düşünüyorum. iphone 12 256gb 29kya almıştım ben şuan 36k olmuş alalı 20-25 gün oluyor

Ek olarakda vodafone da 13 37 bin TL civarı 256 gb 41 k civarı hafızasının yeticeğini düşünüyorum.Zaten çoğunlukla pc ye atıyorum telefondakileri. 4-5 k fazladan veresim yok şuanda
şuan 40kya satılıyor 13 256. Fakat 1k fazlayı göze alabilirsin ya da direk internet üzerinden alıp 1k nın içinden 20w lık bir orijinal sarj aleti ve kulaklık alabilirsin. Sarj aleti alacağın zaman beni etiketle sana orijinal nereden alacağını söylerim. Trendyol ve hepsiburada gibi yerlerde satılanların çoğu sahte fakat arada kaynamış orijinaller var.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
ali
iphone düz serilerde şansınıza bağlı oluyor. 3 tane iphone 12 kullandım 2sinde tiktok ta bile ısınıp parlaklık düşüyorken şuan 3. iphone 12im kullanıyorum ve ısınıpta ekran parlaklığının kısıldığını görmedim daha. Teknoloji şans işi. Hayırlı olsun keşke iphone 13i zamlardan önce alsaydınız. Yine de 1 ocaktan önce almaya bakın 1ocaktaki gelecek vergi zamları ile ekstra zamlanacağını düşünüyorum. iphone 12 256gb 29kya almıştım ben şuan 36k olmuş alalı 20-25 gün oluyor

şuan 40kya satılıyor 13 256. Fakat 1k fazlayı göze alabilirsin ya da direk internet üzerinden alıp 1k nın içinden 20w lık bir orijinal sarj aleti ve kulaklık alabilirsin. Sarj aleti alacağın zaman beni etiketle sana orijinal nereden alacağını söylerim. Trendyol ve hepsiburada gibi yerlerde satılanların çoğu sahte fakat arada kaynamış orijinaller var.
İlk önce gidip buralarda media markt-vatan gibi yerlere bakacağım uygun bulamazsam internetten bakacağım.
Şarj aleti de şuan bakıp sipariş verebilirim link varsa atabilirsiniz şuan.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
ali

sağ altta satıcı amazon.com.tr olacak dikkat et.
Tamam teşekkürler:)

sağ altta satıcı amazon.com.tr olacak dikkat et.
Ek olarak bi tık daha uygunu var mı? Veya biraz idare eder mi orjinal Oppo adaptörü var bende.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eray YAVUZ
4Sden beri düzenli olarak iphone kullanıcısıyım 5S, 6S,7 Plus ve şuanda 11 kullanıyorum. Gayet güzel ihtiyaçları karşılayan telefonlar. Bende işim gereği sosyal medya üzerinden çok fazla paylaşım yapıyorum. 40 k bandında aldığın telefonların kamerası ve görüntüsü senden iyi olsada paylaşım yaptığında piksel piksel bir görüntü almıyorsun :) Şarj konusunda 8 17:30 çalışıyorum eve gittiğimde halen daha yüzde 40 lara kadar şarjım oluyor. Batarya konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlarım telefonu tam dolmadan şarjdan çekiyor. Şarjda oynuyor vs. iphone batarya yüzdesi doğru olduğunu düşünmüyorum bu yüzden beraber aldığımız arkadaşımla ikimizinde pil yüzdesi 87 onun ekran süresi daha düşük. İphone altın gibi bugün aldığında yarın en kötü ihtimal aldığın fiyata satabiliyorsun. O yüzden idareten olarak aldığın telefon cebine zarar vermez. Ben her serisini mediamarkttan almıştım daha ucuz olduğu için.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
ali
4Sden beri düzenli olarak iphone kullanıcısıyım 5S, 6S,7 Plus ve şuanda 11 kullanıyorum. Gayet güzel ihtiyaçları karşılayan telefonlar. Bende işim gereği sosyal medya üzerinden çok fazla paylaşım yapıyorum. 40 k bandında aldığın telefonların kamerası ve görüntüsü senden iyi olsada paylaşım yaptığında piksel piksel bir görüntü almıyorsun :) Şarj konusunda 8 17:30 çalışıyorum eve gittiğimde halen daha yüzde 40 lara kadar şarjım oluyor. Batarya konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlarım telefonu tam dolmadan şarjdan çekiyor. Şarjda oynuyor vs. iphone batarya yüzdesi doğru olduğunu düşünmüyorum bu yüzden beraber aldığımız arkadaşımla ikimizinde pil yüzdesi 87 onun ekran süresi daha düşük. İphone altın gibi bugün aldığında yarın en kötü ihtimal aldığın fiyata satabiliyorsun. O yüzden idareten olarak aldığın telefon cebine zarar vermez. Ben her serisini mediamarkttan almıştım daha ucuz olduğu için.
Şuanda 7 var bende de aktif kullandığım.Çoğu androide hala taş çıkartır bunu biliyorum.Tek beklentim işte kamera-videoda instagrama atarken beni üzmemesi.Zaten 5-6 saat okulda hiç dokunmayacağım şarj süresi de o yüzden yetecektir sabahları da genelde uyuyorum. Akşam 7 den gece 12-1 e kadar işlerimi görsün yeterli.

burda fiyat uygun burdan almam daha iyi olmaz mı bi sıkıntı çıkar mı

MythPhantom

80+ Bronze
Hocam şimdilik se 2020 alın bence 3 4 ay

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,502
Üyeler
156,507