Neler Yeni

İphone android telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mirac Muhammed APAK
Arkadaşlar merhaba telefon önerisi almak istiyorum. Şuan elimde kullandığım telefon red mi note 8 pro gayet hoş cihaz fakat bunu anneme vereceğim. Bunun üst modelleri nasıldır sizce 11 t prolar falan.
Bir de iphone 11 12 var aklımda, ikinci el almayı düşünüyorum.
Daha önce hiç iphone kullanmadım. Kullanıp denemek istiyorum.
Taksitli uygun olursa iphone hariç tüm telefonlar uyabilir.
Önerinize açığım. Şimdiden teşekkürler

şahin doğan

80+ Platinum
İphone 12 öneririm. Kendimde kullanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mirac Muhammed APAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkinci el alınır mı ve yut dışı cihazlar nasıldır sizce? Tercihim orjinal kullanmak yurt dışı cihazlar sıkıntılı gibi geliyor?

şahin doğan

80+ Platinum
İkinci el alınır mı ve yut dışı cihazlar nasıldır sizce? Tercihim orjinal kullanmak yurt dışı cihazlar sıkıntılı gibi geliyor?
Ben yurtdışı kullanıyorum kapalı kutu aldım.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,052
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Apple' yurtdışı alma alıcaksan ikinci el olarak tr faturalı al içi kesinlikle açılmamış olması gerekiyor pili iyi seviyede olacak kutusu vs de olsun bunlara dikkat et alırken

egebaranakk0

80+ Silver
Kanka kapanma problemi var yillik veya aylik kayit yaptirinca bişey olmuyo zamaninda hukumet sirf kendi ulkesinde daha fazla vergi alarak satmak icin kayit işi cikardi ama uyguna geldiği icin alinir 200 liraya aylik yapiyolar yillik 1000 liraya yapanlar gordum eski tur kayit dediğimiz seyde var eğer pasaportun varsa üstüne kayit ettirerek kullanabiliyosun O yuzden iphone almak mantikli android pişmanliktir bende uzun yillar kullandim takilmasi wifiden atmasi ***** ***** problemler yasadim android iğrenç

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mirac Muhammed APAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Apple' yurtdışı alma alıcaksan ikinci el olarak tr faturalı al içi kesinlikle açılmamış olması gerekiyor pili iyi seviyede olacak kutusu vs de olsun bunlara dikkat et alırken
Tamamdır twşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka kapanma problemi var yillik veya aylik kayit yaptirinca bişey olmuyo zamaninda hukumet sirf kendi ulkesinde daha fazla vergi alarak satmak icin kayit işi cikardi ama uyguna geldiği icin alinir 200 liraya aylik yapiyolar yillik 1000 liraya yapanlar gordum eski tur kayit dediğimiz seyde var eğer pasaportun varsa üstüne kayit ettirerek kullanabiliyosun O yuzden iphone almak mantikli android pişmanliktir bende uzun yillar kullandim takilmasi wifiden atmasi ***** ***** problemler yasadim android iğrenç
Eski telefonlar da yaşadım fakat lu an ki kullandığım telefondani öyle bişey söz konusu değil. Uzun zamandır android kullanıyorum benim hoşuma gidiyor. Almışken iyisini alayım dedim sadece. Yine de teşekkür ederim bilgilerin için :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,821
Üyeler
140,703
Son üye
Mehmet543talha
Top Bottom