Neler Yeni

Iphone da, instagram gönderilerinin bulanık olması.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mert kalyoncu
Arkadaşlar son bir aydır instagram da anasayfadaki gönderiler, keşfetteki gönderiler bulanık gözüküyor. Karşılaştırdım aynı gönderiyi başka telefonda denedim gayet net hiç bir sıkıntı yok. İnternetide denedim alakası yok fiber internet kullanıyorum ve karşılaştırdığım cihazlarda aynı internete bağlı.Sizce nedeni nedir? Telefon iphone 8 plus.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mert kalyoncu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternetiniz yavaş olabilir genelde o sebeplerden oluyor
Sonradan düzenledim konuyu hocam ama internetle alakası yok. Denediğim diğer cihazlarda aynı internete bağlı benim telefonda bulanık diğer telefonda net

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844
Sonradan düzenledim konuyu hocam ama internetle alakası yok. Denediğim diğer cihazlarda aynı internete bağlı benim telefonda bulanık diğer telefonda net
genelde bu problemi internet yavaşlığı yüzünden yaşadığım için bir fikrim yok malesef

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Utku Şeref
bende tam emin değilim ama sanırım iphonelerin internet sağlayıcısında sorun var annem iphone 6s kullanıyor ben xiomi redmi note 9 bende sorunsuz çekerken internet annemin telefonunda doğru düzgün googleye girilmiyor telefon iphone is bundan dolayı olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mert kalyoncu
bende tam emin değilim ama sanırım iphonelerin internet sağlayıcısında sorun var annem iphone 6s kullanıyor ben xiomi redmi note 9 bende sorunsuz çekerken internet annemin telefonunda doğru düzgün googleye girilmiyor telefon iphone is bundan dolayı olabilir
Aklıma gelmedi değil ama diğer yerlerde internette sıfır sıkıntı. Sinir bozucu bir olay

sprkil00

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Abdurrahman YURDAER
AppStore uygulamaları otamatik olarak guncellemiyebiliyor. Uygulamanızguncel mi? Sorunun ekran fotağrafını gönderebilir misin?

.EXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
No Text
Android'de videolar donuyor ne ayaktır bunlar anlamadım ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mert kalyoncu
AppStore uygulamaları otamatik olarak guncellemiyebiliyor. Uygulamanızguncel mi? Sorunun ekran fotağrafını gönderebilir misin?
Video yükleyebilsem daha rahat anlarsın ama şu görsele bak bende kalitesiz gözüküyor. Başka cihazda gayet net. Güncellemelerde sıkıntı yok bu arada

Ekler

• FC19C195-9E71-41BB-89B0-47EBE84DF1BF.png
    FC19C195-9E71-41BB-89B0-47EBE84DF1BF.png
    4.4 MB · Hit: 20
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,747
Üyeler
150,752
Son üye