Neler Yeni

iPhone da oyun oynadığın zaman pil sağlığı düşer mi

Fortunata

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Uğur Hasmaden
Instagram
ugur_hasmaden
Pil sağlığını bu kadar takmana gerek yok. Şarjda oynama ve %15-20 altına çok düşürme telefonu. Bunlara dikkat etsen yeter. He aşırı telefon kullanmayacaksan %80 90 şarj edersen bu da fayda eder.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Iphone 12 kullanıyorum ben. Telefonu 2 yıl babam kullandı ve %87de geldi bana batarya sağlığı. 1 yıldır bende sadece %1 düştü batarya sağlığı.

Mr.White

80+ Bronze
Telefonu kullanmak için almıyor musunuz zaten? Oyun oynamaktan çekiniyorsan neden o kadar para verdin? iki türlü de düşeceği için bu kadar kasmana gerek yok düşerse 1-2 sene sonra yeni pil alıp geçerssin

Emre07.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonu kullanmak için almıyor musunuz zaten? Oyun oynamaktan çekiniyorsan neden o kadar para verdin? iki türlü de düşeceği için bu kadar kasmana gerek yok düşerse 1-2 sene sonra yeni pil alıp geçerssin
burda servisi yok telefoncular orj diye yan sanayi pil takıyorlar sonra tel gg

Mr.White

80+ Bronze
burda servisi yok telefoncular orj diye yan sanayi pil takıyorlar sonra tel gg
Bilinmedik bir servise vermene gerek yok,

Linke tıklayın ardından aşağıdaki kısımdan telefon modelinizi seçin, orijinal Apple servisinden ücretiyle değiştirebiliyorsunuz.

1704713149235.png

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Oynadığında daha çok düşmez mi
Tamamen rastgele bence. İlk 1 sene telefonu pamuklara sardım hiçbir şey yapmadım gene de sağlık %87 oldu. Sonra 2 sene hunharca kullandım şarjda da kullandım oyun da oynadım yine de 2 senede %80 oldu. 3 senelik cihazı kapatıp kenara kaldırdım 4 ay kutuda duran cihaz %78e düşmüş 😂

Yani çok da takma düşeceği varsa düşüyor o sağlık 😁

Emre07.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pil sağlığını bu kadar takmana gerek yok. Şarjda oynama ve %15-20 altına çok düşürme telefonu. Bunlara dikkat etsen yeter. He aşırı telefon kullanmayacaksan %80 90 şarj edersen bu da fayda eder.

Iphone 12 kullanıyorum ben. Telefonu 2 yıl babam kullandı ve %87de geldi bana batarya sağlığı. 1 yıldır bende sadece %1 düştü batarya sağlığı.
Oyun oynadın mı yoksa normal kullanımda mı düstü

Tamamen rastgele bence. İlk 1 sene telefonu pamuklara sardım hiçbir şey yapmadım gene de sağlık %87 oldu. Sonra 2 sene hunharca kullandım şarjda da kullandım oyun da oynadım yine de 2 senede %80 oldu. 3 senelik cihazı kapatıp kenara kaldırdım 4 ay kutuda duran cihaz %78e düşmüş 😂

Yani çok da takma düşeceği varsa düşüyor o sağlık 😁
Tamam hocam sağolun

Top Bottom