Neler Yeni

İPHONE Mİ SAMSUNG MU?

saaskicnm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ayaz öztaş
iphone karşıtıydım 15pro max gördüm tamda telefon değişeceğim bi zamana denk geldi akışkan olması dokusu falan nedense kendisine çekti beni s24 alıcaktım ama şimdi ikii arasında kaldım benim aradığım şey kalite akıcılık yardım edin

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Gorkem Yavuz
iphone karşıtıydım 15pro max gördüm tamda telefon değişeceğim bi zamana denk geldi akışkan olması dokusu falan nedense kendisine çekti beni s24 alıcaktım ama şimdi ikii arasında kaldım benim aradığım şey kalite akıcılık yardım edin
Knk çok paran mı var? Yani mercedese biniyorsun villan var falan. O zaman 15 pro max i gömçür. Veya iş miş gereği lazımsa hadi bida gömçür. Ama bana sorcak olursan S24 al. Parayı bu dönemde mantıklı harcamak lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Uğur
bütçe olayı bence s24 daha fp geliyor zenginsindir paran vardır kişisel tercih olarak o zamanda 15 promax yerine ütopik bir telefon seçerdim örneğin xiaomi 14 ultra vivo x100pro huawei pura 70ultra gibi ama bütçe olarak bence s24 baya fp bu arada evet ios işletim sistemi çok akıcı ancak yeni oneui samsung işletim sisteminin altta kalır bir yanı yok için rahat olsun

The GodFather

80+ Silver
Param çok diyorsan apple al yoksa s24 al
Bende 14 pm ve 15pm var çok güzel telefonlar

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,201
İsim
Sinan Aba
içerik üretmiyorsan iphone'a para vermeye gerek yok s23 ultra da alabilirsin

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,480
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
s24 ve 15pm arasında kalmak garip olmuş paran varsa 15pm alıp geç tabii ki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,224
Üyeler
149,689
Son üye
hasandimehme
Top Bottom