Neler Yeni

Iphone neden bu kadar para veriyolar?

En İyi Cevap
3
Ne alaka. Ekranı hakkında bilgin yok. Konuşuyorsun. Ölümüne savunmuyorum. Bir cahille savaşıyorum şu an. Okudum imzayı NE ALAKA?
Bunu da raporlar 19 puan hakkım daha var.Yeni açıldı. Ban da yeriz sorun değil.
Hocam anlamak bu kadar mı zor bilmediğimi söyleyip bilgi almaya çalışıyorum. Siz ise bilgi paylaşma platformunda paylaşmak yerine kışkırmaya çalışıyorsunuz. Fanboyluğu kesin lütfen.

Çifte kazıklanıyorsunuz. Apple sizi her yönüyle bağlıyor ve sömürüyor. Gözünüz gerçekleri göremez oluyor.
Yaw he he. Sana mı soracak millet. Belki sen asgari alıyorsun. Başkası 15-20k kazanıyor. Sen de çalışırken kazıklanıyorsun o zaman. İsteyen istediğini alır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam anlamak bu kadar mı zor bilmediğimi söyleyip bilgi almaya çalışıyorum. Siz ise bilgi paylaşma platformunda paylaşmak yerine kışkırmaya çalışıyorsunuz. Fanboyluğu kesin lütfen.
bilmeden konuşanları kışkırtmak hoşuma gidiyor ama fanboyluk yapmıyorum. altı üstü telefon samsung da xiaomi de kullandım. şimdi apple var.

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Çifte kazıklanıyorsunuz. Apple sizi her yönüyle bağlıyor ve sömürüyor. Gözünüz gerçekleri göremez oluyor.
Kazıklandığımızı düşünmüyorum. Bir telefonunu eğer aşırı bilinçsiz kullanmazsan 5-6 seneni çıkartır. Fakat bu son zamanlarda çıkan Android telefonlar +35W şarj adaptörü gibi şeyler çıkarttığı için bataryayı hızlı bitirebiliyor. Tamam hızlı şarj iPhone'da da var orada haklısın. Fakat genel olarak uzun süreli kullanımda ve performansında iPhone tarafında üzüleni görmedim. Şu an alacaksanız da benim açımdan indirim ile almak mantıklı olabilir.

En İyi Cevap
3
Yaw he he. Sana mı soracak millet. Belki sen asgari alıyorsun. Başkası 15-20k kazanıyor. Sen de çalışırken kazıklanıyorsun o zaman. İsteyen istediğini alır.

bilmeden konuşanları kışkırtmak hoşuma gidiyor ama fanboyluk yapmıyorum. altı üstü telefon samsung da xiaomi de kullandım. şimdi apple var.
Öğrenmeye çalışıyorum forumun amacıda bu kışkırttığınıda kabul ettiğine göre forumun amacı sana göre değil git facede takıl.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Antitez olarak bunu mu sundun ,üzüldüm .

Neyse dostum ben dinlersin diye anlatmaya çalıştım,tercih sana kalmış.

Ha bu arada kazıklanma kısmına gelince 8k ya aldığım m1 air macbook ile 2.5 k ya aldığım 7 Plus’ın şuanki değerlerini toplayıp, toplama çıkarma yap benim kâr miktarını + bana sağladığı güzel imkanlarını da değerlendir derim.

Sen yapamazsan diye ekleyeyim ikisinin güncel 2.el fiyatları toplam 17 k filan ediyor : D
Ortalama 7k filan cepte fazladan para var anlayacağın :D

Kazıklanmak ürünleri uzun süre kullanıp üzerine de cebime para kalmasıysa evet kazıklanmaktan çook memnunum : D

Teşekkür ederim bu arada günlük gülme dozumu bana aldırdığın için

şahin doğan

80+ Platinum

Hocam size tavsiyem yazdığınız mesajları 1-2 gün sonra sakin kafa ile okumanız. Bana da bu yazdıklarınız ile aynı tavırda yazarsanız cevap alamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

ka4p3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
berat
Asus ZenFone 5, Samsung falan filandan sonra iPhone 6 deneyip Apple'a aşık olmuştum. Devamını iPhone 8, XS ve 11 takip etti.

Hocam size tavsiyem yazdığınız mesajları 1-2 gün sonra sakin kafa ile okumanız. Bana da bu yazdıklarınız ile aynı tavırda yazarsanız cevap alamayacağınızdan emin olabilirsiniz.
yok önemli değil. öylesine giriyorum. ban yiyorum. 1 ay falan kapalı kalıyor. sonra hesap komple gidiyor. sonra bir hesap daha açarsam açıyorum bir kaç ay sonra. forumdaki multi koruması çok yetersiz. bulamıyorlar.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Kazıklandığımızı düşünmüyorum. Bir telefonunu eğer aşırı bilinçsiz kullanmazsan 5-6 seneni çıkartır. Fakat bu son zamanlarda çıkan Android telefonlar +35W şarj adaptörü gibi şeyler çıkarttığı için bataryayı hızlı bitirebiliyor. Tamam hızlı şarj iPhone'da da var orada haklısın. Fakat genel olarak uzun süreli kullanımda ve performansında iPhone tarafında üzüleni görmedim. Şu an alacaksanız da benim açımdan indirim ile almak mantıklı olabilir.
Şu an ki telefonumdan memnunum. Bozulmadıkça değiştirmem. (A 7 2018)

ka4p3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
berat
Apple bana git Watch 6 al demedi, ben gittim aldım. Apple bana 2tb iCloud depolama alanı al demedi, ben aldım. Apple bana hiçbir konuda bu ürünlerin reklamını vs. yapmadı. Her şey pratik ve hızlı olduğu için, ben yaptım ve ben aldım.

şahin doğan

80+ Platinum
Apple bana git Watch 6 al demedi, ben gittim aldım. Apple bana 500gb iCloud depolama alanı al demedi, ben aldım. Apple bana hiçbir konuda bu ürünlerin reklamını vs. yapmadı. Her şey pratik ve hızlı olduğu için, ben yaptım ve ben aldım.
hocam watch kullanan biri olarak bir kaç sorum var. watch u en çok ne amaçla kullanıyorsunuz ? bana da dayımdan gelen bir hediye watch 5 var ve saat dışında herhangi bir özelliğini kullanmıyorum apple telefon kullanıyorum, şu özelliğini kullan hayatın kolaylaşır dediğiniz bir özellik var mı ?

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
olum ordan bakinca biz mala mi benziyoz? turkiyede yasiyoruz paranin kiymetini bilmeyen bir insan evladi yok bu ulkede. herkes olmasa da bizim gibi bilincli kullanicilar neye ne kadar verecegini veya hangi urunun alinabilir hangilerin alinamaz oldugunu arastirip ogrenebiliyorlar. iphone kalite sjsjsj diye gezmiyoruz hicbirimiz. iphone alanlarin %90'i android cihazla sorun yaşamış, telefonu kirip camdan asagi firlatan insanlardan olusuyor. iphone alip da ulan ben memnun degilim diyenine cidden rastlamadim. ki memnun olmasinda da bir anormallik yok. cunku cidden iyi. ama kotu urun cikarinca gommesini de biliyoruz veya satis rakamlariyla kendisini belli ediyor zaten. yil olmus 2022, insanlar 5000 tl butcesi varken android bir cihaz almak yerine iphone 8 plus / x bakiyorsa burada durup dusunmen gereken sey "insanlar iphone fanboyu lan" yerine "android niye bu kadar dandik de insanlar 0 android yerine 2. el iphonea razi" olmali

Top Bottom