Neler Yeni

İphone SE 2020 aldım pişman olur muyum ?

Egeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
ege
Arkadaşlar android den geçiyorum . İphone se 2020 64 gb aldım pişman olurmuyum ? Birde telefon nasıl ?

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Olmazsın.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,912
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Arkadaşlar android den geçiyorum . İphone se 2020 64 gb aldım pişman olurmuyum ? Birde telefon nasıl ?
64gb olması dışıda dosya falanda indirmiyosan üzmez bide batarya

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Genel olarak telefonu nasıl kullanıyorsunuz, neler yapıyorsunuz?
Ben kendimden örnek vereyim. Sosyal medyada geziyorum, YouTube Twitch izliyorum, oyunların hileli APK'sını kuruyorum.

Egeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyun oynamiyorsan ios seviyorsan olmazsin
kaca aldin
4500
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genel olarak telefonu nasıl kullanıyorsunuz, neler yapıyorsunuz?
Ben kendimden örnek vereyim. Sosyal medyada geziyorum, YouTube Twitch izliyorum, oyunların hileli APK'sını kuruyorum.
Aynısı gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

64gb olması dışıda dosya falanda indirmiyosan üzmez bide batarya
64 gb yeter gibi

ER-Z7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Eren
Kankam bende SE kullanıyorum eski modelini(5SE). Pişman olmazsın, kendin dikkat ettiğin sürece zaten uzun süre seni götürür. Benim de kafamda artık üst modelini almak var ama para işte :D Hayırlı olsun.

Egeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
ege
Kankam bende SE kullanıyorum eski modelini(5SE). Pişman olmazsın, kendin dikkat ettiğin sürece zaten uzun süre seni götürür. Benim de kafamda artık üst modelini almak var ama para işte :D Hayırlı olsun.
Eyw knk 2 . eli değer kaybetmemeside almamda etkili :D

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Aramıza hoş geldin fakat Android'i sapına kadar kullanan, sunduğu özgürlüklerden sonuna kadar yararlanan biriysen pişman olursun.
Yok benim işim olmaz öyle şeylerle, standart kullanıcıyım dersen pişman olacağını sanmıyorum. Sadece ekran günümüz standartlarına göre küçük kalıyor, bir de pil üzebilir. 5W adaptör zulüm zaten. En dandik Android'lerin kutusundan bile 18W şarj aleti çıkarken Apple bizi buna mahkum ediyor.

Ek: Gerçi yeni seri SE 2020 aldıysan kutudan o da çıkmayacak, Appla'dan 20W şarj adaptörü alman gerek 199 TL'ye. Onu alırsan şarj hızı sorunu kalmaz.

Egeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
ege
Aramıza hoş geldin fakat Android'i sapına kadar kullanan, sunduğu özgürlüklerden sonuna kadar yararlanan biriysen pişman olursun.
Yok benim işim olmaz öyle şeylerle, standart kullanıcıyım dersen pişman olacağını sanmıyorum. Sadece ekran günümüz standartlarına göre küçük kalıyor, bir de pil üzer. 5W adaptör zulüm zaten. En dandik Android'lerin kutusundan bile 18W şarj aleti çıkarken Apple bizi buna mahkum ediyor.

Ek: Gerçi yeni seri SE 2020 aldıysan kutudan o da çıkmayacak, Appla'dan 20W şarj adaptörü alman gerek 199 TL'ye. Onu alırsan şarj hızı sorunu kalmaz.
şarz aleti yokmu içinde

Top Bottom