Neler Yeni

IOS İphone ve instagramda yaşadıklarım çözümü veya başka yaşayan var mı?

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Mirkan Çiçek
Kısa bi süre önce 13 Pro max'ten 11'e geçtim. 13'ü kullanırken instagramda ve telefonun kendisinde sorunlar yaşayıp konusunu açmıştım o sorunlar üst üste binince telefondan kaynaklı sanmıştım fakat işin instagram ile olan kısmı telefondan kaynaklı değilmiş o konuda şunları yazmıştım " Bu sorunları baska yaşayan veya yapmam gereken bir şey varda ben mi bilmiyorum. Storylerin tam anlamda yüklenmemesi ( Görüyorum fakat 144p görüyorum olarak düşünün ve durum böyle oluncada hikaye’yi görmemişim olarak gösteriyor. Tam olarak bulanıksız görmem içinde her seferinde anasayfaya dönüp, sayfayı yenileyip hikayenin üzerine bir daha basmam.) Yani bir iki defa olsa tamamda cidden nerdeyse her story için bunu yapınca bayıyor dostlar. Bunun dışında bir video izliyorum ve geçiyorum Baska bir videoya geçmeme rağmen geçtiğim videonun sesi yeni açtığım videoyla beraber geliyor ve instayı kapatıp açmadığın sürece devam ediyor. Bir de video izlerken sesi kapattığımda videodan ümidi kesiyorum çünkü sesi tekrar açtığımda ses falan gelmiyor alttaki videoya geçip tekrardan o videoya gelmem lazım. Buda videonun ileri kısımlarındaysan sinir bozuyor çünkü video tekrardan başlıyor ." buna ek olarak instagram reelslerdeki yazılar ekranın bitme kısmına yakın olduğu zaman bazı harfler gözükmüyordu ve bunun kırılmaz camdan kaynaklandığını, kırılmaz cam nedeniyle gözükmediğini sanıyodum fakat 11'e geçtiğim zamanda aynısnı yaşadığımda süphelenip aynı videoya baska bi cihazdan baktığımda sorunun telefndan kaynaklandığını anladım. (anlatamamış olma ihtimalinden aşağıya fotoğrafları bırakıyorum.) Yani bu sorunlar telefon değiştirmeme rağmen devam etti nasıl çözebilirim veya başka yaşayan var mı?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-09-26 014125.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-26 014125.png
    206.4 KB · Hit: 43
  • Ekran görüntüsü 2023-09-26 015438.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-26 015438.png
    237.3 KB · Hit: 40
Top Bottom