Neler Yeni

❌İndirim Bitti! İPTAL İ5-13420H 64GB RAM 2TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 24.999 TL 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥

_Baris_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
zzzzzz
4060 ve 4070 leri thh ile büyük ihtimal alırsınız ama 4090’ı unutun

fpotur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Fatih POTUR
Arkadaslar ben daha once ıncehesap ın yanlıs bır fıyatı ıcın thh ye basvurmustum davayı kaybettım
adamların verdıgı cevap sıstem yanlıs fıyat cıkmıs dedıgınde thh onu haklı buldu.
bılgınız olsun

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,292
İsim
Recep Can Boyacı
Hiçbişi olmaz ya sallayın zaten şansa denedik oldu bitti :D

akakom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Turgut
Konuyu takip etmedim ama adamlar ürünü size göndermek için bir taahhüt verdiler mi? Hatalı fiyatlarda ürün gelirse gelir iptal olursa bir de haklıymış gibi savunma yapmayın
kardeşim burada haklı veya haksız yargılaması yapacak en son kişileesen birisisin, sen firma yetkilisi misin Trendyol çalışanı mı?
sözleşmede yazıyor mu kafalarına göre iptal edileceği? neden gosterilmeden usulsüz bir işlem yapılıyor. Burada tuketiciler mağdur oluyor, ben de dahil birçok kişi taksitle aldı ve iptal edilince de limitimiz etkilendi. bankayi arayıp taksit taksit iade etmesinler diye kayıt oluşturuyoruz. senin mantığına göre İndirimden gördüğün herhangi bir ürünü alsan satıcı iade edebilir, gelirse şanslısın.. olur mu öyle.. mevzu işini hakkiyla yapmak. yanlış bile yapilsa kendisini kurumsal olarak nitelendiren bir firma özür mesajı yazar sosyal medyasından bu takdir toplar, biz de anlayış gösteririz zaten. senin gibilerin bakış açıları yüzünden satıcılar kafalarına göre hareket ediyor.

Platen

80+
kardeşim burada haklı veya haksız yargılaması yapacak en son kişileesen birisisin, sen firma yetkilisi misin Trendyol çalışanı mı?
sözleşmede yazıyor mu kafalarına göre iptal edileceği? neden gosterilmeden usulsüz bir işlem yapılıyor. Burada tuketiciler mağdur oluyor, ben de dahil birçok kişi taksitle aldı ve iptal edilince de limitimiz etkilendi. bankayi arayıp taksit taksit iade etmesinler diye kayıt oluşturuyoruz. senin mantığına göre İndirimden gördüğün herhangi bir ürünü alsan satıcı iade edebilir, gelirse şanslısın.. olur mu öyle.. mevzu işini hakkiyla yapmak. yanlış bile yapilsa kendisini kurumsal olarak nitelendiren bir firma özür mesajı yazar sosyal medyasından bu takdir toplar, biz de anlayış gösteririz zaten. senin gibilerin bakış açıları yüzünden satıcılar kafalarına göre hareket ediyor.
Yav daha iadenin tek seferde oldugunu limitin direkt yükseldiğini sadece ekstrede taksit şeklinde gözüktüğünu bilmiyorsun. Ayrıca burda indirim falan yoktu. Fiyat hatası olduğu aşikar.Aynı firma sürekli hata yapsa haklisin. Bunu bile bile risk alıp ürünü alıyorsun zaten. Resmi satıcı olmasaydı dolandirici bile olabilirdi. Kaç kere firmaların hesapları hacklenip ucuza ürün satildi trendyolda. Ek olarak ben dedim zaten madem haklısınız başvurun thh ye alın bilgisayarınızı. Umarım alırsınız.

akakom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Turgut
Yav daha iadenin tek seferde oldugunu limitin direkt yükseldiğini sadece ekstrede taksit şeklinde gözüktüğünu bilmiyorsun. Ayrıca burda indirim falan yoktu. Fiyat hatası olduğu aşikar.Aynı firma sürekli hata yapsa haklisin. Bunu bile bile risk alıp ürünü alıyorsun zaten. Resmi satıcı olmasaydı dolandirici bile olabilirdi. Kaç kere firmaların hesapları hacklenip ucuzu ürün satildi trendyolda. Ek olarak ben dedim zaten madem haklısınız başvurun thh ye alın bilgisayarınızı. Umarım alırsınız.
kardeşim başına gelmemiş bilmiyorsun demek ki, banka uygulamasına bagli konuşuyoruz biz de değil mi? sen de bilmiyorsun konuşuyorsun.
Yazdıklarımı okumadan saldırarak yazıyorsun, lütfen iyice muhakeme et öyle cevap ver. Hata olabilir, direkt iptal edilmesi yanlış. Dediğim hatalı fiyat da olabilir hack durumu da arkadaşların dediği gibi reklam çalışması da.... mevzu bizlere açıklama borçlu olmaları.. Bu kullanıcısına saygıdır. Haklılık veya haksızlık değil mevzu

Platen

80+
kardeşim başına gelmemiş bilmiyorsun demek ki, banka uygulamasına bagli konuşuyoruz biz de değil mi? sen de bilmiyorsun konuşuyorsun.
Yazdıklarımı okumadan saldırarak yazıyorsun, lütfen iyice muhakeme et öyle cevap ver. Hata olabilir, direkt iptal edilmesi yanlış. Dediğim hatalı fiyat da olabilir hack durumu da arkadaşların dediği gibi reklam çalışması da.... mevzu bizlere açıklama borçlu olmaları.. Bu kullanıcısına saygıdır. Haklılık veya haksızlık değil mevzu
Tamam kardeşim. Umarım hakkını alırsın

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
can
Ya bırakın allah aşkına fiyat hatası olduğunu bilerek firsatçılık yaparak birde tth başvurucaz diyosunuz :D yaptığınız etik değil şahsen çevremde de bu şekilde insan bulundurmam bitten farkı yok benim gözümde bu tip insanların ha alıpta kullansanız da gam yemicem şansa kadere alabilen olursa yapacağı ilk şey sarı sitede sıfırının üzerinde bir fiyatla satış ilanı açmak :)

Top Bottom