Neler Yeni

❌İndirim Bitti! İPTAL İ5-13420H 64GB RAM 2TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 24.999 TL 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥

Senerr

80+ Bronze
28K fiyata düştü 4060 versiyonu, 105W GPU'ya sahip. O zaman alanlar kazandı hiçbir firma da 28K fiyata 4060 laptop satmadı benim gördüğüm kadarıyla. Yani marka güzel değil katılıyorum ama fiyatının piyasanın altında olduğu zamanları gördük. 25K paraya düşmesini isterdim veya satılmasını çünkü anakart gibi bileşeni Casper üretmiş yani global markalar kadar kalite yoktur ancak kasası falan Alüminyum alışımdı. Soğutması ise standart.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Hüseyin YILMAZ
28K fiyata düştü 4060 versiyonu, 105W GPU'ya sahip. O zaman alanlar kazandı hiçbir firma da 28K fiyata 4060 laptop satmadı benim gördüğüm kadarıyla. Yani marka güzel değil katılıyorum ama fiyatının piyasanın altında olduğu zamanları gördük. 25K paraya düşmesini isterdim veya satılmasını çünkü anakart gibi bileşeni Casper üretmiş yani global markalar kadar kalite yoktur ancak kasası falan Alüminyum alışımdı. Soğutması ise standart.
Casper'ın ne fabrikası var da anakart üretmiş? Onlar montaj yapıyorlar sadece bildiğim kadarıyla. Türkiyede anakart üreten firma yok.

Senerr

80+ Bronze
Casper'ın ne fabrikası var da anakart üretmiş? Onlar montaj yapıyorlar sadece bildiğim kadarıyla. Türkiyede anakart üreten firma yok.
Bende olan model Casper'a ait anakart gösteriyor AIDA 64 Extreme'de ama adını falan değiştirip hile yaptıysalar bilemem.

Senerr

80+ Bronze
Fason olarak ürettirmiştir hocam. Casper anakart vs. üretecek bir firma degil.
Bilmiyorum, ben AIDA 64'ün yalan söyleyeceğini düşünmüyorum ama fason veya Çin menşeili olduğunu düşünüyorum zaten bu yüzden bir zamanlar piyasa altında satılan bir üründü bu. Global marka ile 4060 laptop alana ben gidip niye Casper almadın demem ama 25K veya 28K çok iyiydi bence. 25K fiyata satsalarmış keşke iptal etmeseydiler.

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,045
İsim
Zeki Müren
Bilmiyorum, ben AIDA 64'ün yalan söyleyeceğini düşünmüyorum ama fason veya Çin menşeili olduğunu düşünüyorum zaten bu yüzden bir zamanlar piyasa altında satılan bir üründü bu. Global marka ile 4060 laptop alana ben gidip niye Casper almadın demem ama 25K veya 28K çok iyiydi bence. 25K fiyata satsalarmış keşke iptal etmeseydiler.
Ya ben şimdi canlı destekle konuştum yanlış fiyat olduğunu söyledi ancak ben tamamen pr çalışması olduğunu düşünüyorum caspera toplu dava açsak bence sağlam bir tazminat öderler. Çünkü eğer tüketici olarak fark ettiyseniz bütün firmalar reklam kampanyası olarak bunu yapmaya başladılar ve iyice çığrından çıktı. Ben şahsen tüketici hakem heyetine başvuracağım önceki mesajımda başvurmayacağımı söylemiştim ama fikrim değişti.

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
İptal mi oldu alan arkadaşlar?

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,749
İsim
Toxpox
Bende olan model Casper'a ait anakart gösteriyor AIDA 64 Extreme'de ama adını falan değiştirip hile yaptıysalar bilemem.
Maalesef ne Casper ne Monster ne de başka bir bilgisayar odaklı Türk markasını anakart üretemiyor. G870'i nereden alıyor bilmiyorum belki onu da G911 G900 ve G770'i aldığı yerden yani Thunderobot'tan alıyordur.

Donanım isimlendirmesi konusunda ise TeamViewer'dan bağlanıp istediğiniz şeyi yazabilirim oraya.

Senerr

80+ Bronze
Maalesef ne Casper ne Monster ne de başka bir bilgisayar odaklı Türk markasını anakart üretemiyor. G870'i nereden alıyor bilmiyorum belki onu da G911 G900 ve G770'i aldığı yerden yani Thunderobot'tan alıyordur.

Donanım isimlendirmesi konusunda ise TeamViewer'dan bağlanıp istediğiniz şeyi yazabilirim oraya.
Aslında kasa hatta panel hatta çoğu şeyin isminin değiştirilmediğini görünce, ben fason veya Çin üretimi olup bir kaç değişiklikle Casper isimlendirilmesiyle tanıtıldığının daha güçlü bir ihtimal olduğunu düşünüyorum. Böyle olunca da zaten iki yorumumuzun da pek farkı kalmıyor, dediğiniz ihtimal de kuvvetli ama anakart olarak G serisi genel olarak eleştirildiği için ben dandik olduğuna eminim. Bunun isimlendirilmesiyle de uğraştıysa Casper zaten yanlış yapmış. Ha yerli üretim değilse bana hava hoş zaten kalkıp çipi vs. Çin'den alıp bir kaç malzeme ile yerelleşme yaptıysalar daha kötü. Yerli markalara zaten güvenim yok Çin malından farkı kalmaz.

burakatan

80+
Ürünü size göndermek için taahhüt verdi mi ne demek şaka gibi bu ülkenin vatandaşını anlamış değilim. Ben parayı göndermişim sipariş kesilmiş o adam o ürünü bana göndermek zorunda. Benim param bekliyor bir kere mağdur ediliyorum. İkincisi satamadığın ürünü neden listeliyorsun o zaman
Bana gönderin hepiniz ben hepinize 100.000e egea satıyorum o zaman bir ay sonra da patanızı geri göndereyim siparişler iptal oldu diyim var mı böyle bir ahlaksızlık. Kendiniz alamadınız diye başkalarının da almasını istemiyorsunuz onların haklarını yok sayıyorsunuz. Bu ülke böyle bir ahlak yoksunluğuna düşmüş durumda biz hâla siyasetçiler yanlış yapıyor diyoruz. İlk fırsatta ülkeden gitmem dileğiyle.
Kasıtlı yapılmışsa kesinlikle katılıyorum ama yanlışlık ya da bir hacklenme sonucu olmuşsa iade hakları var kesinlikle. Biraz empati yaparsak zaten dediğimi çok iyi anlarsınız arkadaşlar. Yine de hata sonucu ortaya çıkan bu durum sebebiyle kupon tanımlama gibi yollarla müşteriye özür niyetinde bir jestte bulunmaları çok daha iyi olurdu.

snop02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
snop02
casper benim için, sadece sevimli bir hayalettir:)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,000
Üyeler
152,387
Son üye
BOSKA
Top Bottom