Neler Yeni

❌İndirim Bitti! İPTAL İ5-13420H 64GB RAM 2TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 24.999 TL 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Kenan Çelik
Adamlar hacklenmiş ve kasıtlı şekilde hatalı fiyattan mal satılmış. Bundan ticari olarak ciddi zarar görecekleri bilindiği halde göndermek zorundalar, thh başvurun vs deniliyor.
Bu yapılan bana ahlaken çok yanlış geliyor.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Adamlar hacklenmiş ve kasıtlı şekilde hatalı fiyattan mal satılmış. Bundan ticari olarak ciddi zarar görecekleri bilindiği halde göndermek zorundalar, thh başvurun vs deniliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Hüseyin Kurt
Benim görmediğim bir yerde resmi açıklama mi yapmışlar

Platen

80+
Ürünü size göndermek için taahhüt verdi mi ne demek şaka gibi bu ülkenin vatandaşını anlamış değilim. Ben parayı göndermişim sipariş kesilmiş o adam o ürünü bana göndermek zorunda. Benim param bekliyor bir kere mağdur ediliyorum. İkincisi satamadığın ürünü neden listeliyorsun o zaman
Bana gönderin hepiniz ben hepinize 100.000e egea satıyorum o zaman bir ay sonra da patanızı geri göndereyim siparişler iptal oldu diyim var mı böyle bir ahlaksızlık. Kendiniz alamadınız diye başkalarının da almasını istemiyorsunuz onların haklarını yok sayıyorsunuz. Bu ülke böyle bir ahlak yoksunluğuna düşmüş durumda biz hâla siyasetçiler yanlış yapıyor diyoruz. İlk fırsatta ülkeden gitmem dileğiyle.
Kendi bilgisayarım var zaten alamadığım için laf yapmıyorum. Adamlar hata yapmış ve siparişi iptal etme hakkına sahipler. Para da 1-2 günde geri veriliyor zaten. 1 ay kalmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi bilgisayarım var zaten alamadığım için laf yapmıyorum. Adamlar hata yapmış ve siparişi iptal etme hakkına sahipler. Para da 1-2 günde geri veriliyor zaten. 1 ay kalmıyor
haklıysanız ürününüz gönderilir zaten başvurun lütfen thh ye.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,622
İsim
Kadir
Hacklendiklerine dair hiçbir haber göremedim ben, iptal edebilirler sorun yok ancak müşteri memnuniyeti açısından ne olduğunu bilsek bize bilgi verilip iptal edilse daha iyi olurdu boşuna bekletmezdik parayı
Bu tip indirimlerin kısmen gönderildiği de oluyor 4090 olanın gelmesini beklemiyordum ama bunu bir ihtimal gönderebilirlerdi, büyük ihtimal o kadar çok sipariş geldi ki iptal ettiler

Antekeli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Soner yıldız
Ürünü size göndermek için taahhüt verdi mi ne demek şaka gibi bu ülkenin vatandaşını anlamış değilim. Ben parayı göndermişim sipariş kesilmiş o adam o ürünü bana göndermek zorunda. Benim param bekliyor bir kere mağdur ediliyorum. İkincisi satamadığın ürünü neden listeliyorsun o zaman
Bana gönderin hepiniz ben hepinize 100.000e egea satıyorum o zaman bir ay sonra da patanızı geri göndereyim siparişler iptal oldu diyim var mı böyle bir ahlaksızlık. Kendiniz alamadınız diye başkalarının da almasını istemiyorsunuz onların haklarını yok sayıyorsunuz. Bu ülke böyle bir ahlak yoksunluğuna düşmüş durumda biz hâla siyasetçiler yanlış yapıyor diyoruz. İlk fırsatta ülkeden gitmem dileğiyle.
Bazilari firmaları seviyor ben parayi bastıktan sonra ben hakliyim onlarin hatasi beni ilgilendirmez 5 sene once 1070 li laptop almistim yari yariya fiyat koymuslardi acimadim aldim sonra bir baktim iptal mh geri donus bile yapmadi thh ile sonuclandirdim laptobu geri aldigim gibi uzerine kuponda aldim ozamanin parasi ile 500 lira bu firimalar reklam olsun diye bunu yapiyor bilerek aonra iptal ediyor bunu baska ulkede yapamassin yaptin diyelim sonucuna katlanirsin ki burdaki gibi thh de aylarca ugrasmassin firsati olan gitsin bu ulkeden ben boyle bir devir gormedim 35 senelik omrumde ...

Bazilarida bu sisteme canak tutuyor

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
can
mübarek 100klık cihaz fiyat hatasıyla 35kya listelenmiş nasıl alsak diye uğraşıyorsunuz :)

Bayramdurmus

80+ Bronze
4090’lı sistemi 35 K alıp iptal yiyince thh demeleri yok mu 😂😂 yüzsüzlük bi hata olmuş anlık o fiyata inmiş adam sana yollar mı o cihazı 😂

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Şahin
4070 olan laptop çok satanlarda 1.olmus 1 tane yorum yok sağlam reklam yaptılar

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,045
İsim
Zeki Müren
Mesaj otomatik birleştirildi:

haklıysanız ürününüz gönderilir zaten başvurun lütfen thh ye.
Ya şimdi 2 gün veya 30 gün beklemiş yine de o paranın zaman değeri kaybolmuş oluyor ama onu da geçelim ki hata diyelim adamlar 4090lı bir laptop 35k ya 4070li laptopu 35k ya 4060lı laptopu 25k ya koyuyorlar bütün bu hatalar eş zamanlı mı gerçekleşiyor tamamen pr çalışması.
Bazilari firmaları seviyor ben parayi bastıktan sonra ben hakliyim onlarin hatasi beni ilgilendirmez 5 sene once 1070 li laptop almistim yari yariya fiyat koymuslardi acimadim aldim sonra bir baktim iptal mh geri donus bile yapmadi thh ile sonuclandirdim laptobu geri aldigim gibi uzerine kuponda aldim ozamanin parasi ile 500 lira bu firimalar reklam olsun diye bunu yapiyor bilerek aonra iptal ediyor bunu baska ulkede yapamassin yaptin diyelim sonucuna katlanirsin ki burdaki gibi thh de aylarca ugrasmassin firsati olan gitsin bu ulkeden ben boyle bir devir gormedim 35 senelik omrumde ...

Bazilarida bu sisteme canak tutuyor
Ayrıca bu arkadaşın da dediği gibi bunu başka ülkede yapamazsın kan alırlar. Müşteri memnuniyeti türkiyede yerlerde bir tek amazon insan muamelesi yapıyor diye insanlar amazon kullanıyorlar her fırsatta. Ayrıca thh mizde iyi çalışmıyor bugün yaptığınız başvuruya isterlerse 3 ay sonra bakarlar isterlerse 6 ay sonra bakarlar. Bir kere bu devlet kurumlarına 14 iş günü içinde cevap verme zorunluluğu gelse sistemin çoğu sorunu düzelecek. İnsanlar zaten 6 ay sonra cevap gelecek diye dava açmıyorlar thh ye başvurmuyorlar şirketler müşteriyi kaz gibi yolmaya devam ediyor. Şirket seni 3 ay uğraştırıyor komik denecek miktarda tazminat kesiliyor. Mesela bem bu sebeplerden thh ye başvurmayacağım muhtemelen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,979
Üyeler
152,383
Son üye
Emirhan_--1
Top Bottom