Neler Yeni

İrternet olmuyor acil yardım

Cihat33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cihat
Arkadaşlar dünden belli irternetimizde bir sıkıntı var bulunduğumuz bölgede daha altyapı gelmedi için bizde uydulu olan irternette geçtik mecburen neyse kaç yıldır kullanıyoruz dünden belli bir sıkintı var çalışıyor ama chrome ve google gibi search yaptığımda çalışmıyor forumada bir şekilde girmeyi başardım neyse irternet çok yavaş bağlanıyor önce irternet kullanılmıyor hatası verdikten sonra bağlantı kuruldu diyor instgramda ve youtub gibi yerlerde çalışıyor ama google ve chrome da bir türlü çalışmıyor
Telefonda sıkıntı var zanettim ama evdekilerinde telefonu google ve chrome da olmuyor bilgisayarda denedim olmadı hatta microsoft edge çalışıyor ama chrome bir türlü çalışmıyor acil yardım edin !

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Görev yöneticisini yönetici olarak çalıştır; kullanıcılar altından bütün chrome sekmelerini kapatıp tekrar deneyin.

Cihat33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cihat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

Cihat33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cihat
Dostum benim chrome çalışıyor sıkıntı arama çubuğunda bir şey yazdığımda Bu siteye ulaşılamıyor diye bir şey çıkıyor bu telefondada oluyor pc ile alakalı bir şey değil irternetten veya google hesabımla alakalı bir şey ama tam olsrak ne olduğunu bilmiyorum

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Dns değiştir; tarayıcıyı sıfırla ya da kaldırıp yeniden kur. Reklam engelleme veya Adblocker tarzı bir şey varsa kapat.

Son düzenleme:

Cihat33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cihat
Dns değiştir; tarayıcıyı sıfırla ya da kaldırıp yeniden kur. Reklam engelleme veya Adblocker tarzı bir şey varsa kapat.
Dostum bence bunlarla alakalı değil yani bende anlamadım sorunu irternetten kaynaklı olsa gerek bazen oluyor bazen olmuyor ama çoğunlukla olmuyor bende anlamadım gitti irternetten şüpheleniyorum

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
uğur demirel
Arkadaşlar dünden belli irternetimizde bir sıkıntı var bulunduğumuz bölgede daha altyapı gelmedi için bizde uydulu olan irternette geçtik mecburen neyse kaç yıldır kullanıyoruz dünden belli bir sıkintı var çalışıyor ama chrome ve google gibi search yaptığımda çalışmıyor forumada bir şekilde girmeyi başardım neyse irternet çok yavaş bağlanıyor önce irternet kullanılmıyor hatası verdikten sonra bağlantı kuruldu diyor instgramda ve youtub gibi yerlerde çalışıyor ama google ve chrome da bir türlü çalışmıyor
Telefonda sıkıntı var zanettim ama evdekilerinde telefonu google ve chrome da olmuyor bilgisayarda denedim olmadı hatta microsoft edge çalışıyor ama chrome bir türlü çalışmıyor acil yardım edin !
router arayuz ayarlarını değişiklik yaptınızmı örneğin dinamik statik tarzı ayarları
Mesaj otomatik birleştirildi:

mikrotik cihaz sabit kaldıgın emin ol sabit değil hizlar düşebilir internet gidebilir poe arıza olabilir https://wi.com.tr/mikrotik-RBGPOE gigabit peo almanız internet hızınız biraz olsa fark eder veya gigabit destekli mikrotik cihaz isteyin internet aldgınız cihazdan merkezi sistem kullanıyorsanız km yüksek olması sizin için daha iyi

Son düzenleme:

Cihat33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cihat
router arayuz ayarlarını değişiklik yaptınızmı örneğin dinamik statik tarzı ayarları

mikrotik cihaz sabit kaldıgın emin ol sabit değil hizlar düşebilir internet gidebilir poe arıza olabilir https://wi.com.tr/mikrotik-RBGPOE gigabit peo almanız internet hızınız biraz olsa fark eder veya gigabit destekli mikrotik cihaz isteyin internet aldgınız cihazdan merkezi sistem kullanıyorsanız km yüksek olması sizin için daha iyi
Sadece şifre değiştirmek için girdim başka hiçbirşeye dokunmadım

İss'ne destek kaydı aç.
İss ne anlamadım dostum kusura bakma

Arkadaşlar şunu eklim chrome sabit linklere giriyor ama arama kısmında bir şey yazdığım zaman hata oluyor ayrıca irternetede bağlandığım zaman önceden hemen bağlantı kuruldu derdi şimdi ise irternet kullanılmiyor dedikten sonra bağlantı kuruluyor

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
uğur demirel
Sadece şifre değiştirmek için girdim başka hiçbirşeye dokunmadım

İss ne anlamadım dostum kusura bakma

Arkadaşlar şunu eklim chrome sabit linklere giriyor ama arama kısmında bir şey yazdığım zaman hata oluyor ayrıca irternetede bağlandığım zaman önceden hemen bağlantı kuruldu derdi şimdi ise irternet kullanılmiyor dedikten sonra bağlantı kuruluyor
dinamik ıp statik ıp yeri var arayüzde bir kontrol edin statik de ise internet gelmez dinamik ıp olması lazım

Top Bottom