Neler Yeni

Yardım Flash Bellekte Bir Sorun Var Acil Yardım

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Flash belleğim var eskiden sorunsuz çalışırdı artık çalışmıyor içindeki her bir dosya benim için çok değerli başka yeni bir belleğe aktarmak için takmıştım ama hata alıyorum. Ve kesinlikle düzelmiyor daha sonra tekar deneyin diyor sadece. Bayadır bu şekilde bellekteki dosyalar lazım ama erişemiyorum. Acil Yardım.

1010.png

M.2.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
USB bellekler dış etkenlerle (aşırı voltaj vs) kolayca bozulabilecek yapıdalar. Sizine benzer hatayı daha önce birkaç usb de yaşadım verilerle beraber çöp oldular... Yedekleme ya da önemli verileri en az iki diskte tutmalı ve mümkünse bu usb bellek olmamalı...

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
USB bellekler dış etkenlerle (aşırı voltaj vs) kolayca bozulabilecek yapıdalar. Sizine benzer hatayı daha önce birkaç usb de yaşadım verilerle beraber çöp oldular... Yedekleme ya da önemli verileri en az iki diskte tutmalı ve mümkünse bu usb bellek olmamalı...
Normalde bilgisayarda da 1 yedek tutarım bu sefer tutmadım yedek bilgisayarda ve denk gelene bak ya.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Bazı dosyaları aktardı bilgisayara içinde bir sürü dosya kayıp kendiliğinden silindimi noldu bilmiyorum ne yapabiliriz?

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Şu an hiç tepki vermiyor mu usb ?
İçindeki dosyaları görebiliyorum bazıları açılıyor bazıları açılmıyor ama işin garip yanı şu dosyalar durup dururken silinmiş. Mesela müzikler klasörü var içinde sadece 2 şarkı kalmış.

M.2.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
İçindeki dosyaları görebiliyorum bazıları açılıyor bazıları açılmıyor ama işin garip yanı şu dosyalar durup dururken silinmiş. Mesela müzikler klasörü var içinde sadece 2 şarkı kalmış.
Recuva ile bir deneme yapın derim, silinenler vs. geri getirebilir...

Rehber:

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Recuva ile bir deneme yapın derim, silinenler vs. geri getirebilir...

Rehber:
1 Tane dosya mp3 çıktı ne olduğunu bile bilmiyorum recover ettim ama yine de açılmadı falan. Eksik ve hasarlı dosya çok ama bulmadı niyeyse.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular