Neler Yeni

İş için pc toplamamda yardımcı olur musunuz?

omergulec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Ömer Güleç
Bütçe
4500
Merhaba arkadaşlar, iş için sadece browser kullanıcağım bi bilgisayar toplamak istiyorum. Çok fazla anlamıyorum bilgisayardan bütçem monitör hariç 4500 TL. İşimi görücek bi sistem önerebilir misiniz?

Orhanaygun41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
Orhan Aygün
İlgilendiği Kategoriler
2.EL PC ALIŞ-SATIŞ VE PC TOPLAMA konularına etiketleyebilirsiniz.
Steam
https://s.team/p/ckgf-kndf/VRFNVGJG
Discord
orhanaygun#3804
Sıfır mı ? ikinci el mi ? Sıfır olarak ancak apu sistem toplayabilirsin.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İkinci el parçalar kullanılarak 3200G ile sistem toplanır.
Yok ben hiç kullanılmamış istiyorum dersen de 3000G ile ortalama 3400 TL'ye sistem toplanır.
İmzamdaki yazan Laptop şu an 3400 TL onu da tercih edebilirsiniz.
Tercihinizi belirttikten sonra benimle iletişime geçin.

omergulec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Ömer Güleç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkinci el parçalar kullanılarak 3200G ile sistem toplanır.
Yok ben hiç kullanılmamış istiyorum dersen de 3000G ile ortalama 3400 TL'ye sistem toplanır.
İmzamdaki yazan Laptop şu an 3400 TL onu da tercih edebilirsiniz.
Tercihinizi belirttikten sonra benimle iletişime geçin.
3200G MSI A320M-A Pro ile uyumlu mudur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıfır. Apu sistem istiyorum zaten belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın

Sıfır mı ? ikinci el mi ? Sıfır olarak ancak apu sistem toplayabilirsin.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

AMD Athlon 3000G​

MSI B450M PRO-M2 MAX​

Adata XPG Gammix D30 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16​

Gigabyte 240 GB GP-GSTFS31240GNTD 2.5" SATA 3.0 SSD​

Power Boost VK-G3621C​

Aerocool VX Plus AE-VXP400 400 W​

Toplam: 3000 TL.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,186
İsim
Ahmet Sevinç
Merhaba arkadaşlar, iş için sadece browser kullanıcağım bi bilgisayar toplamak istiyorum. Çok fazla anlamıyorum bilgisayardan bütçem monitör hariç 4500 TL. İşimi görücek bi sistem önerebilir misiniz?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
İş için topladığım sistem yeterli olacaktır. Eğer bütçeyi tamamen kullanmak istiyorsanız aynı RAM'den bir tane daha alın ve ikinici elden R3 3200G tercih edin.

Orhanaygun41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
Orhan Aygün
İlgilendiği Kategoriler
2.EL PC ALIŞ-SATIŞ VE PC TOPLAMA konularına etiketleyebilirsiniz.
Steam
https://s.team/p/ckgf-kndf/VRFNVGJG
Discord
orhanaygun#3804

AMD R5 3400G​

MSI B450M PRO-M2 MAX​

Adata XPG Gammix D30 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16​

Gigabyte 240 GB GP-GSTFS31240GNTD 2.5" SATA 3.0 SSD​

Power Boost VK-G3621C​

Aerocool VX Plus AE-VXP400 400 W​

Toplam: 4 bin küsür

İş için topladığım sistem yeterli olacaktır. Eğer bütçeyi tamamen kullanmak istiyorsanız aynı RAM'den bir tane daha alın ve ikinici elden R3 3200G tercih edin.
Sizin önerinizi beğendim hocam 2.elden r5 3400g işlemciyi alsa çok daha iyi olur sanki diğer parçaları yine sıfır alsın.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit