Neler Yeni

İş ve toplantı için F/P kulaklık önerisi

KnightDavion

80+ Bronze
Merhaba.
Halihazırda birkaç yıldır günlük yaşamda müzik dinlemek için nadiren AirPods 2. nesil kullanıyorum. Bu kulaklık evde duruyor.
Ofise götürüp ofiste bırakmak ve sadece ofisteyken toplantılara katılırken kullanmak için bir kulak içi kulaklığa ihtiyacım var.
Kulak iç yapım küçük ve her kulaklığı takamıyorum, canımı acıtıyor. Ucunda plastik olmayan AirPods tarzı bir model olması lazım.

IMG_4991.jpeg

Geçmişte şöyle bir kulaklık almıştım, ve birkaç saat kullanmıştım, şu an kayıp. Bununla AirPods'un ses kalitesi farkı çok bariz belliydi ve bu ben dandiğim diye bağırıyordu. Alacağım kulaklığın kulağa takılan yeri bu görseldeki gibi değil, AirPods 2. nesil gibi olması gerekiyor. Yani ucunda ufak plastik olan kulaklıkları takamıyorum.

Marka model çok önemli değil ama 3-4 yıl önce çıkmış eski model olsun da istemiyorum. Bu sektör 2018-2019'da bayağı popülerdi, artık belki 5-10 dolara kadar düşmüştür fotoğraftaki gibi başlangıç seviyesi olanlar.

Müzik için kullanmayacağım ama müzik dinlemek gerekirse de “bu ne ya” dedirtmez ise iyi olur.

Net bir bütçem yok, benim için önemli olan vereceğim paraya değmesi ve F/P olması.

Yorumlarınızı bekliyorum, konunun takibindeyim.

İyi sosyaller.

KnightDavion

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Yiğit
Top Bottom