Neler Yeni

İş yerinde acil yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
İslam karaduman
Arkadaşlar büyük bir plaza da güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum gündüz için çalıştığımız laptop ları internet e bağlamak için kullandığımız ethernet kablomuz var yalnız gece vardiyalarında laptop Açmamız yasak bu ethernet kablosunu bir şekilde kullanarak telefonlarımızı internet e bağlama imkanımız varmı akıl verirseniz çok sevinirim

C:\kerem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kerem Işyapan
Arkadaşlar büyük bir plaza da güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum gündüz için çalıştığımız laptop ları internet e bağlamak için kullandığımız ethernet kablomuz var yalnız gece vardiyalarında laptop Açmamız yasak bu ethernet kablosunu bir şekilde kullanarak telefonlarımızı internet e bağlama imkanımız varmı akıl verirseniz çok sevinirim
Banlandın kardeşim geçmiş olsun

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,714
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun

helpyardımplz

80+ Silver
Bence dediğiniz şey olamaz.
Bu arada güvenlik görevlisi olduğunuz halde aldığınız maaş nedir ? meraktan soruyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,673
Üyeler
153,422
Son üye
Kalsero
Top Bottom